Logotyp serwisu lamode.info
STYLIZACJA MIESIĄCA – LIPIEC 2011

STYLIZACJA MIESIĄCA – LIPIEC 2011

Poddajemy Waszej ocenie najciekawsze stylizacje naszych Czytelników, które w lipcu pokazaliśmy na WWW.LAMODE.INFO. Zobacz zdjęcia i zagłosuj na stylizację miesiąca!

W galerii zdjęć prezentujemy Wam dziesięć najciekawszych naszym zdaniem stylizacji, które w lipcu opublikowaliśmy w dziale Moda Uliczna i Fashion Police. To od Was zależy, która z nich zdobędzie tytuł ,,Stylizacji miesiąca’’!

 

Aby oddać głos na najlepszą stylizację obejrzyj zdjęcia w galerii, zapamiętaj imię i nazwisko osoby, która Twoim zdaniem pokazała najciekawszy outfit i zagłosuj na swojego faworyta w ankiecie, którą znajdziesz po prawej stronie portalu. Osoba, która do godz. 00.00 dnia 07.08.2011 zdobędzie najwięcej głosów Internautów zostanie nagrodzona unikatową bransoletką Kelly Melu (na zdjęciu męski i damski wariant nagrody) i zdobędzie tytuł ,,Stylizacji miesiąca lipiec’’. Wyniki konkursu ogłosimy 08.08.2011.

 

tl_files/COMMUNITY/MODA ULICZNA/STYLIZACJA MIESIACA – LIPIEC 2011/kolaz.jpgfot. materiały promocyjne / Na zdjęciu: bransoletki Kelly Melu (nagroda w konkursie ,,Stylizacji miesiąca’’).

 

tagi: Fashion Police | moda uliczna | street fashion | stylizacja uliczna |

podobne artykuły