Logotyp serwisu lamode.info
STYLIZACJA DNIA Z BOUTIQUELAMODE.COM

STYLIZACJA DNIA Z BOUTIQUELAMODE.COM

Czas na nową stylizację z BoutiqueLaMode.com. Zobaczcie efekty!

Jeżeli jesteście miłośniczkami czerni i klasycznych form, z pewnością spodoba Wam się nasz dzisiejszy zestaw. Pierwsze skrzypce gra w nim czarno - biała koszulka Kas Kryst, która mimo ponadczasowego połączenia czerni z bielą i minimalistycznego charakteru, skutecznie przyciąga naszą uwagę. Co więcej, wspomniany t-shirt jest idealnym przykładem funkcjonalnej mody – można nosić go na wiele sposobów, zarówno na dzień i na wieczór. 

 

Tunika od Kas Kryst świetnie czuje się w rozmaitych odsłonach. Idealnie spełni się w nieco bardziej eleganckim wydaniu, jak i w codziennej stylizacji. My zestawiłyśmy ją z czarno-szarymi leginsami i kurtką ze skórzanymi wstawkami od klu. by Edyta Jemacz, dzięki czemu nabrała nieco nonszalanckiego miejskiego stylu. Minimalistyczny zestaw dopełniłyśmy dodatkami utrzymanymi w tej samej kolorystyce. Klasyczne czółenka od Baldowski WB by Zień w białym odcieniu doskonale spiszą się w trakcie dnia, a ekstrawaganckie botki zrobią furorę na wieczornym wyjściu. Wrażenie robi także duża pakowna torba o ciekawym kształcie marki le-GIA, która jest wykonana z miękkiej granatowej skóry.

 

Zobaczcie efekt naszej stylizacji. Pamiętajcie, że wszystkie projekty znajdziecie na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com!

 

tunika: Kas Kryst, kurtka: klu. by Edyta Jermacz, leginsy: klu. by Edyta Jermacz,

torba: le-GIA, buty: Baldowski WB by Zień

 

tagi: stylizacja dnia z BoutiqueLaMode.com | BoutiqueLaMode.com | stylista radzi | le-GIA | klu. by Edyta Jermacz | Kas Kryst |

podobne artykuły