PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
STYL BOHEMA W KOLEKCJI PULL & BEAR NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

STYL BOHEMA W KOLEKCJI PULL & BEAR NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Styl bohema zawładnął najnowszą kolekcją Pull&Bear na sezon jesień zima 2011. Zobaczcie inspirujące stylizacje i nietypowe zestawienia, jakie przygotowała hiszpańska marka.

Czego jesienią pragną młode, świadome własnej wartości kobiety? Pragną kolekcji, która podkreślać będzie ich zmieniający się nastrój, gdy z szalonej, wakacyjnej imprezowiczki, przeobrażać się będą w miłośniczkę długich spacerów.

 

Grube wełniane szale – tuby, z najmodniejszym w tym sezonie splotem warkocza, zabawne czapki z pomponami i obowiązkowo na nogi ocieplacze – bez tych akcesoriów nie sposób przywitać nadchodzącej wielkimi krokami zimy. To wszystko znaleźć można w kolekcji hiszpańskiej marki Pull&Bear, której estetyka oscyluje między bohemą a klimatem rodem z Dzikiego Zachodu. Na duży plus zasługują proponowane na zasadzie kontrastu stylizacje. Ciepły płaszcz zestawiony jest z kusą spódniczką, koronkowe szorty tworzą duet z wełnianą marynarką, a złota połyskująca spódnica nabiera nowego znaczenia w połączeniu z oversize’owym golfem.

 

Zobaczcie kolekcję Pull&Bear na sezon jesień zima 2011!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Pull&Bear | trendy jesień zima 2011 | kolekcja |

podobne artykuły