PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
STEPHANIE SEYMOUR NOWĄ TWARZĄ ESTÉE LAUDER

STEPHANIE SEYMOUR NOWĄ TWARZĄ ESTÉE LAUDER

Supermodelka i ikona pięknaStephanie Seymour oficjalnie została twarzą marki Estée Lauder. Dowiedzcie się więcej!

Świat obiegła wiadomość, że 5 lutego 2014 roku supermodelka Stephanie Seymour oficjalnie została twarzą Estée Lauder. To oznacza, że już niebawem będziemy mieli okazję podziwiać ją w kampaniach reklamowych znanej marki.  

 

„Jestem zaszczycona, że mogę być częścią rodziny Estée Lauder" - powiedziała„Kiedy byłam małą dziewczynką, moja mama marzyła, bym kiedyś została modelką Estée Lauder. Teraz to marzenie się spełnia."

 

Prezes marki, Hertzmark Hudis nie ukrywał swojej radości z powyższej decyzji i podkreślał, że Seymour jest dla niego współczesną ikoną piękna. Dojrzała w swoich wyborach, spełniona na każdym polu, stanowiła dla niego świetny wybór.

 

Powyższe słowa nie powinny nikogo dziwić, bo modelka od ponad 20 lat utrzymuje się na szczycie. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a wśród nich okładki najważniejszych czasopism z branży mody, takich jak Vogue czy Harper’s Bazaar. W bogatym portfolio modelki znajdziemy kampanie reklamowe takich marek jak Chanel, Versace, Louis Vuitton czy Marc Jacobs. Ponadto, od wielu lat znana jest jako muza słynnego projektanta - Azzedine Alaïa.

 

Prywatnie, Stephanie ma czwórkę dzieci. Wraz z mężem założyła Centrum Edukacji Fundacji Artystycznej Brant (Brant Art Foundation Study Center), poświęcone tematowi sztuki współczesnej. Jako pasjonatka mody, kolekcjonuje stroje vintage couture, a swój czas dzieli między pobytem w Connecticut a odpoczynkiem w Hamptons.

 

Jak widać, odkryta w latach 80. gwiazda Seymour nadal świeci jasnym blaskiem. Co sądzicie o decyzji marki Estée Lauder? My uważamy, że wybór modelki to doskonały pomysł.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Stephanie Seymour | Stephanie Seymour modelka | Stephanie Seymour dla Estée Lauder | Estée Lauder |

podobne artykuły