Logotyp serwisu lamode.info
STELLA MCCARTNEY KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

STELLA MCCARTNEY KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Gwar londyńskich ulic, wielka moda z przymrużeniem oka i spora dawka surrealizmu. Oto kluczowe składniki najnowszej kampanii Stella McCartney, zobaczcie koniecznie!

Uwielbiamy Natalię Vodianovą i cenimy modę w wydaniu Stelli McCartney, musimy jednak przyznać, że przez parę ostatnich sezonów ten zgrany duet nieco nam się opatrzył. Na szczęście brytyjska projektantka postanowiła ostatnio postawić na odważniejsze połączenia, w efekcie czego powstała świetna, zaskakująca kampania jesień zima 2013/2014.

 

 

Surrealizm i wszechobecny kontrast - to dwa pierwsze pojęcia, które przychodzą nam na myśl, gdy przyglądamy się nasyconym kolorami ujęciom Mert&Marcus. Ubrane w ciężkie płaszcze o geometrycznych fasonach Suvi Koponen i Chiharu Okunugi pozują nieruchomo na zatłoczonych ulicach Londynu lub stoją po pas w krystalicznie czystej wodzie.

 

 

W tym sezonie chciałam uchwycić atmosferę wielkiego miasta i jego ulic; miejskiego trybu życia i codziennych sytuacji. Poczucie radosnej zabawy i wolności skontrastowałam potem z czymś niespodziewanym. W kampanii znajdziecie sporo surrealizmu, który ociera się nawet o granice dziwactwa - komentuje projektantka, która sama stylizowała sesję.

 

Przed Wami kampania Stella McCartney jesień zima 2013/2014. Co o niej sądzicie?

 

tagi: Mert&Marcus | Stella McCartney jesień zima 2013/2014 | Stella McCartney kampania jesień zima 2013/2014 | Suvi Koponen | Chiharu Okunugi | Stella McCartney |

podobne artykuły