PL / EN
SOFIA COPPOLA REDAKTOR NACZELNĄ W MAGAZINE!

SOFIA COPPOLA REDAKTOR NACZELNĄ W MAGAZINE!

Sofia Copolla została gościnnie redaktor naczelną W Magazine! A na okładce najnowszego numeru pojawiła się aktorka Kirsten Dunst. Poznajcie szczegóły!

Kirsten Dunst, którą mogliśmy ostatnio zobaczyć w pięknej sesji dla kwietniowego Harper’s Bazaar UK, została gwiazdą kolejnego tytułu. Tym razem, aktorka pojawiła się w majowym numerze W Magazine, którego redaktor naczelną gościnnie została Sofia Coppola!

 

Kirsten udzieliła wywiadu reżyserce, z którą miała okazję pracować przy dwóch filmach – „Przekleństwa niewinności” (1999) oraz „Maria Antonina” (2006). Opowiedziała m.in. o tym, co myśli o nagości w kinie oraz kogo uważa za swoich bohaterów w kwestii stylu. Rozmowie towarzyszy również sesja autorstwa niemieckiego fotografa Jurgena Tellera, której efekty możecie obejrzeć w naszej galerii.

 

Cały numer, nad który pieczę sprawowała córka reżysera „Ojca chrzestnego” - Francisa Forda Coppoli, traktuje o bliskich jej osobach i tematach. Oprócz wywiadu z Kirsten, w majowym W Magazine znalazł się również zapis rozmowy z aktorką Marisą Berenson oraz Paulem Fortune - dekoratorem wnętrz pracującym dla Marca Jacobsa, z którym Sofię łączy długoletnia przyjaźń.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Kirsten Dunst | W Magazine | Sofia Coppola |

podobne artykuły