Logotyp serwisu lamode.info
ŚLUB CHIARY FERRAGNI I FEDEZA: „SUKNIA MARZEŃ” BLOGERKI

ŚLUB CHIARY FERRAGNI I FEDEZA: „SUKNIA MARZEŃ” BLOGERKI

Gdzie odbyła się ceremonia i kto zaprojektował klasyczną tiulową kreację panny młodej?

 

Spis treści

1. ŚLUB CHIARY FERRAGNI I FEDEZA: STYLIZACJE PANNY MŁODEJ

Najpopularniejsza blogerka, Chiara Ferragni i raper Fedez powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w malowniczym miasteczku Noto na Sycylii, a program ślubu podzieli na trzy etapy: kolację przedślubną, ceremonię i wesele. Chiara zaprezentowała także trzy suknie na poszczególne okazje. Zobaczcie, jakie projekty kreacji wybrała!

ŚLUB CHIARY FERRAGNI I FEDEZA: STYLIZACJE PANNY MŁODEJ

Ślub cywilny Chiary Ferragni i Fedeza odbył się 1 września 2018 roku w ratuszu Palazzo Ducezio, który został wybudowany w XIX wieku. Przed uroczystością zorganizowano jednak kolację przedślubną, na której blogerka pojawiła się w błyszczącej pudrowo różowej sukience Prady zdobionej złotymi akcentami. Goście dotarli na wydarzenie prywatnym samolotem.

Chiara Ferragni: suknia ślubna Dior (fot. Instagram/@chiaraferragni) 

Natomiast suknię ślubną Chiary Ferragni zaprojektowała Maria Grazia Chiuri. Klasyczny śnieżno-biały model Diora z tiulowym dołem w stylu haute couture zdobiły koronkowa dopasowana góra ze stójką przy szyi i gładki tren. Blogerka określiła projekt „suknią marzeń”. Drugą cielistą suknię ślubną Diora z gorsetem na ramiączkach pokryto haftami i symbolami nawiązującymi do piosenki Fedeza, którą zadedykował blogerce podczas oświadczyn na swoim koncercie. 

Wyjątkowe kreacje zaprezentowało także pięć druhen. Wszystkie wystąpiły we włoskich modelach do ziemi uszytych z różowej jedwanej żorżety przez Albertę Ferretti. Subtelne suknie w bajkowym kolorze zaprojektowano w dwóch wersjach: z dekoltem w kształcie litery V lub serca.

Chiara Ferragni: druga suknia ślubna Dior (fot. Instagram/ @chiaraferragni)

Ślub Chiary Ferragni: suknie druhen (fot. Instagram/ @albertaferreti)

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z przedślubnej kolacji, ceremonii i wesela Chiary Ferragni i Fedeza. Jak Wam podobają się stylizacje panny młodej?

ZOBACZCIE TEŻ: CHIARA FERRAGNI I FEDEZ - WSZYSTKO, CO MUSICIE WIEDZIEĆ O ŚLUBNIE INFLUENCERÓW

tagi: Chiara Ferragni | ślub | blogerki | Prada | Maria Grazia Chiuri | Alberta Ferreti | DIOR |

podobne artykuły