PL / EN
SLIP DRESS – PROPOZYCJE OD POLSKICH MAREK

SLIP DRESS – PROPOZYCJE OD POLSKICH MAREK

 Slip dress to sprawdzona i modna baza stylizacji. 

Slip dress – bieliźniana sukienka – to sprawdzona i modna baza stylizacji. Noszą je gwiazdy określane jako ikony nowej odsłony stylu Y2K, między innymi Hailey Beiber, Mary Kate i Ashle Olsen, Emily Ratajkowsky, Kourtney Kardashian i Zoe Kravitz.

 

W stylizacjach codziennych bieliźniane sukienki łączy się ze sportowym obuwiem lub ciężkimi butami, w wieczorowych natomiast ze szpilkami lup klapkami na słupkach, często też płaszczami lub futrzanymi okryciami (to wersja jesienno-zimowa) i z minimalistyczną, choć widoczna biżuterią. Największą popularnością cieszą się sukienki wykonane z połyskujących tkanin, choć matowe też będą świetną – dużo bardziej neutralną – bazą stylizacji. Ciekawą wariacją na temat są sukienki z różnego rodzaju marszczeniami, które, zwłaszcza jeśli są regulowane, dodatkowo otwierają się na więcej możliwości aranżacji.

 

Polecamy te modele, które wykonane są z naturalnie pozyskiwanych tkanin, jak jedwab, cupro i lyocell (te dwa są nazywane wegańskim odpowiednikiem pierwszego!), ale sprawdzą się też te wykonane z wiskozy. Ze względów praktycznych polecamy tkaniny, które są odporne na gniecenie: wówczas nasza slip dress będzie wspaniałym elementem garderoby jetset, odpowiedniej niezależnie od pory dnia.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: moda | slip dress | must have | TRENDY |

podobne artykuły