PL / EN
SLAVA VARSOVIA – KAMPANIA 2016/17

SLAVA VARSOVIA – KAMPANIA 2016/17

Dawno  nie widzieliśmy tak oszałamiająco pięknej kampanii! 

Dawno  nie widzieliśmy tak oszałamiająco pięknej kampanii, w której forma przedstawienia produktu byłaby tak spójna z nim samym! Oparta na grze kontrastu, jednak bardzo wyważona, harmonijna i mimo zestawienia przeciwieństw – cicha sesja przedstawia nową kolekcję toreb marki.

 

Slava Varsovia już wcześniej dała się poznać jako ta mająca zamiłowanie do minimalistycznych rozwiązań nie tylko na poziomie swych projektów, ale także wizualnego ich ujęcia. Projektantka Anna Szydłowska współpracująca dotychczas m.in. z Zuzą Krajewską, tym razem zilustrowanie swej kolekcji powierzyła Kasi Bielskiej. Utrzymana w duchu dotychczasowych monochromatycznych realizacji, ta najnowsza utrzymana jest w surowym klimacie i wąskiej gamie bawnej skupionej wokół czerni i bieli.

 

Sama kolekcja jest także doskonała w swej prostocie. Klasyczne fasony: shopper, worek czy torba na ramię twórczyni marki proponuje w odświeżonej wersji zarówno pod względem fasonów, jak też kolorów – obok czerni pojawiają się szarość w zamszu i blady róż w skórze licowej. Wysoka jakość użytych materiałów i klasyczne wzornictwo w nowoczesnej interpretacji powodują, że trudno się tym projektom oprzeć. Lubimy!

 

 

Kredyty sesji:

 

Zdjęcia / Kasia Bielska


Stylizacje / Marcelina Stańczyk


Make up / Gosia Macias


Włosy / Paweł Wrótniak


Modelka - ALINA / Neva Models


Co Tam Studio

 

 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/MARKI/SLAVA VARSOVIA – KAMPANIA 201617/Bez nazwy-3.jpg

fot. materiały prasowe

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: Slava Varsovia | moda polska | kampania |

podobne artykuły