PL / EN
SIMPLE CP – LOOKBOOK RESORT 2016

SIMPLE CP – LOOKBOOK RESORT 2016

Zobaczcie nową sesję wizerunkową polskiej marki podporządkowaną sześciu hasłom!

Simple CP prezentuje swoją najnowszą sesję wizerunkową na sezon resort 2016. Twarzą lookbooka została Asia Piwka z Model Plus, którą sfotografowała Martyna Galla z Van Dorsen (przy asyście Zbigniewa Szycha). Stylizacją modelki zajął się Damian Adamski, makijaż wykonała Marianna Yurkiewicz, a za włosy odpowiadał Emil Zed z Van Dorsen. Sesja powstała według koncepcji dyrektor kreatywnej marki – Weroniki Pietras oraz Damiana Adamskiego, z kolei produkcja należała do Zuzanny Ciszewskiej. Na kolejny rok polska marka proponuje kolekcję, która podporządkowana jest sześciu przewodnim hasłom. Poznajcie je wszystkie i zobaczcie dynamiczny lookbook w galerii!  

 

 

 

Siła


Siła to główny motyw nowej kolekcji, który jest odzwierciedlony w kolorystyce, printach i odniesieniach do męskiej garderoby. W kolejnym roku kobieca moc ukryta jest w kontrastowych połączeniach barw, odważnych złotych akcentach czy zwierzęcych wzorach. Natomiast wgląd do szafy męskiej poskutkował garniturowymi krojami, obszernymi płaszczami czy półbutami.

 

Inspiracje 


Główna projektantka Simple CP znalazła inspiracje w twórczości amerykańskiego malarza Waltona Forda, który tworzy wielko-formatowe akwarele w stylu naturalistycznym. Jego prace to precyzyjne studium fauny i flory pełne symboli i ukrytych ironii.   

 

Moda 


Biała koszula? Must-have w każdej szafie! Polska marka postanawia wziąć ją na warsztat i zaproponować różne jej formy – od prostej klasycznej do zdekonstruowanej geometrycznej nadającej sylwetce nowego kształtu. Do grona kluczowych elementów nowej kolekcji można również dopisać dwurzędowe garnitury, spodnie z kontrastowymi lampsami oraz maxi rozcięcia.

 

Print 


Każda kobieta z łatwością odnajdzie się w miejskiej dżungli dzięki stylowemu kamuflażowi. Simple CP stawia w tej roli specjalnie zaprojektowany graficzny motyw zwierzęcy, który pojawia się pod postacią koszuli, garnituru, kombinezonu, spódnicy, sukienki, spodni czy paska.

Ludzie 


Weronika Pietras projektowała z myślą o komforcie osób noszących nową kolekcję, bo jest zdania, że ubranie może dodać siły, ale pod warunkiem, że jest funkcjonalne i wygodne. W praktyce oznacza to reinterpretację znanych krojów i zabawę formą oraz nowe oblicze klasyki.

 

Emocje 


Emocje po obu stronach. Najpierw te, które towarzyszą ludziom projektującym dany produkt, potem te, które proponują kobiety Simple nosząc konkretne rzeczy. My jeszcze proponujemy uczucia ulokowane w połowie drogi – podczas poznawania kolekcji w naszej galerii!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Simple | Simple CP | Simple resort 2016 | Simple 2016 | kolekcja Simple 2016 | lookbook Simple 2016 |

podobne artykuły