PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SESJA ALDONY KARCZMARCZYK W MAGAZYNIE TWÓJ STYL

SESJA ALDONY KARCZMARCZYK W MAGAZYNIE TWÓJ STYL

Kolorowe dodatki, pozytywna energia, ubrania w najróżniejsze wzory i komiksowe rysunki – tak można opisać świetną sesję zdjęciową, którą Aldona Karczmarczyk zrobiła dla magazynu Twój Styl. Musisz to zobaczyć!

Aldona Karczmarczyk to jedna z najsłynniejszych polskich fotografów. Przygotowane przez nią edytoriale są regularnie publikowane w topowych magazynach modowych w naszym kraju. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam sesję, którą Aldona zrobiła dla magazynu Twój Styl. Przed obiektywem zdolnej pani fotograf stanęła modelka Aleksandra Rogowska (D'vision). Piękna dziewczyna o delikatnej urodzie została wystylizowana przez Ewę Baraniewską. Fryzurą zajął się Kacper Raczkowski, a makijaż przygotowała wizażystka Gosia Urbańska.

 

Sesja utrzymana jest w zabawnej, kolorowej konwencji. Pokazane na zdjęciach stroje ewidentnie podreślają znaczenie różnorodnych wzorów w trendach na wiosnę lato 2012. Koszule, sukienki, spodnie w kwiaty, paski, kropki i inspiracje etniczne – aż mieni się w oczach. Do tego dochodzi cała gama intensywnych i szalonych kolorów, od jasnej żółci, przez ciepły pomarańcz i czerwień, aż po głęboki niebieski. Ale na tym nie koniec. Nad zdjęciami pracował również Łukasz Pycior. Zajął się on oprawą graficzną zdjęć szkicując na nich komiksowe kształty, różowo-fioletową roślinność z bajecznej krainy lub fantastycznego tyrysa przytulającego się do szczupłej modelki.

 

Wszystkie ujęcia są bardzo energiczne, pozytywne i inspirujące. Oglądając efekty pracy zespołu profesjonalistów można się jedynie domyślać jak świetnie twórcy bawili się na planie.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Twój Styl | Aldona Karczmarczyk | Ewa Baraniewska | Łukasz Pycior | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły