PL / EN
SATURDAY SHOPPING FEVER – POCZUJ GORĄCZKĘ ZAKUPÓW

SATURDAY SHOPPING FEVER – POCZUJ GORĄCZKĘ ZAKUPÓW

Odkryj wyjątkową atmosferę miejskiego shoppingu w Plac Unii City Shopping. Już jutro atrakcyjne rabaty, unikalne oferty i premiery nowych marek!

Najnowsze warszawskie centrum handlowe Plac Unii zaprasza na święto zakupów – Saturday Shopping Fever – już jutro (w sobotę 23 listopada). Cały dzień upłynie pod hasłem city shopping, czyli szalonych zakupów w rytmie miasta. Z tej okazji przygotowano dla klientów mnóstwo niespodzianek! Atrakcyjne rabaty, unikalne oferty, premiery nowych marek – tyle i więcej znajdziecie tego dnia w tym wyjątkowym miejscu. Dodatkowo zakupy uatrakcyjnią „żywe witryny” – w wybranych butikach zamiast manekinów pojawią się modelki oraz występ znanej z muzycznych show wokalistki, Iwony Kmiecik.

 

 

Saturday Shopping Fever to przede wszystkim święto prawdziwych fashionistek! Główną atrakcją dnia jest konkurs, w którym nagradzane są zakupy za najwyższą kwotę. Do zdobycia 5 x 1000 zł oraz upominki od Potis&Verso. Nowo otwarty butik ufundował bransoletkę z kryształów Swarovskiego oraz designerski t-shirt.

 

 

Plac Unii 

 

 

To jeszcze nie wszystko co ma Wam do zaoferowania Plac Unii! Podczas zakupów będziecie mieli możliwość dołączenia do wyjątkowego programu City Shopping Stories. Dzięki uczestnictwu w nim będziecie mogli odbierać nagrody w limitowanych seriach oraz brać udział w specjalnych wydarzeniach i akcjach. Posiadacze karty mają również pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji na temat ofert butików. Ponadto, mają także dostęp do specjalnie przygotowanych dla nich treści dotyczących mody i stylu życia.

 

 

Poczuliście gorączkę zakupów? My owszem! Dlatego już nie możemy się doczekać, aby móc świętować ten dzień razem z Wami. 

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Saturday Shopping Fever | Plac Unii | wyprzedaże |

podobne artykuły