PL / EN
SANDAŁKI ALEXY CHUNG

SANDAŁKI ALEXY CHUNG

Modelka i osobowość telewizyjna, Alexa Chung pojawia się ostatnio w płaskich dziewczęcych sandałkach. Podpowiadamy, gdzie znaleźć podobne!

Modowe wybory Alexy często są zaskakujące. Niewątpliwie ma świetne wyczucie stylu i oryginalne podejście do trendów, czym inspiruje dziewczyny na całym świecie. Bywa, że Angielka zakłada coś, co mogłaby nosić również mając 15 lat mniej. Swój styl określa jako połączenie sposobu ubierania małych chłopców i małych dziewczynek, podkreślając jednocześnie, że mimo wieku 27 lat nadal czuje się dzieckiem.

 

Przyłapałyśmy ją w charakterystycznych płaskich sandałach. Która z nas nie nosiła podobnych w dzieciństwie?! Jeśli komuś szczególnie podoba się look, jaki za ich pomocą można stworzyć, podpowiadamy, gdzie warto szukać podobnego obuwia. Najważniejsze, aby miały zapięcie na kostce i były wyposażone w jeden poprzeczny bądź więcej przeplatających się pasków. Akceptowane są naturalne barwy: od beżu i złota, przez granaty i brązy, aż do czerni.

 

Sama Alexa Chung ma takich sandałków kilka par. Jedną z nich kupiła w internetowym sklepie mysaltwatersandals.com, w inne zaopatrzyła się u Clarksa. Na poszukiwania ich odpowiedników zapraszamy do naszej galerii!

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/SANDALKI ALEXY CHUNG/alexa.jpgfot. East News, Alexa Chung podczas festiwalu Coachella

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Alexa Chung | stylizacja | w stylu gwiazd |

podobne artykuły