Logotyp serwisu lamode.info
ROŻNE OBLICZA KOBIETY - KOLEKCJA JOANNY HAWROT NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012

ROŻNE OBLICZA KOBIETY - KOLEKCJA JOANNY HAWROT NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012

Joanna Hawrot stara się przeniknąć przez umysł i ciało kobiety. Zobaczcie kolekcję projektantki na sezon jesień zima 2012.

Joannę Hawrot do stworzenia kolekcji zainspirowała nieznajoma kobieta. Projektantka postanowiła przeniknąć przez jej umysł i zinterpretować za pomocą ubioru jej różne oblicza.

 

Bazą w kolekcji na sezon jesień zima 2012 są oversize’owe sukienki i tuniki, których fason i długość modyfikować można za pomocą wszytych przez środek troków. W efekcie powstają zupełnie nowe kombinacje, pełne bardziej i mniej przypadkowych marszczeń. Spośród modeli wyróżniają się także płaszcz oraz kurtka o geometrycznej formie z nad wyraz dużymi asymetrycznymi klapami, które układają się na kształt „przerośniętej” falbany.

 

W kolekcji główny nacisk położony został na różnorodność i bogactwo fasonów, tym samym kolorystyka pozostaje już bardziej zachowawcza – granat, szarości, czerń i odcienie złota. Projektantka z kolei postanowiła skupić się także na dodatkach, w kolekcji pojawiły się więc ręcznie robione czapki, pończochy oraz skórzane pasy.

 

Jak podoba się Wam podejście do mody tej projektantki?

tagi: trendy jesień zima 2012 | moda polska | Joanna Hawrot |

podobne artykuły