PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KASIA STRUSS W OBIEKTYWIE SEBASTIANA KIMA W MARCOWYM WYDANIU NUMÉRO

KASIA STRUSS W OBIEKTYWIE SEBASTIANA KIMA W MARCOWYM WYDANIU NUMÉRO

Kasia Struss na upalnej plaży w Venice, w kreacjach od najlepszych projektantów, na tle przyrządów do ćwiczeń - zobacz jak styliście i fotografowi udało się połączyć te pozornie niepasujące do siebie elementy w sesji dla Numéro na marzec 2012.

W marcowym wydaniu francuskiego magazynu Numéro fotograf Sebastian Kim, redaktor i stylista Charles Varenne oraz modelka Kasia Struss i udowadniają, że dopasowana spódnica, sukienka z frędzlami, ciężka biżuteria i ciężarki, to akcesoria, które niekoniecznie muszą się wykluczać.

 

Szczupła modelka, ubrana w projekty między innymi Gucci, Givenchy i Michaela Korsa pozuje w upalnej scenerii Venice Beach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziewczyna ustawia się w wysokich szpilkach Christiana Louboutina i z pomalowanymi na czerwono paznokciami przy lekko zardzewiałych przyrządach do ćwiczeń. Oczywiście stary sprzęt stanowi tylko tło sesji i uwydatnia szykowne stroje kąpielowe, złoty żakiet, koronkową bluzkę i skórzane spódnice prezentowane przez Kasię. Kobiecość, szyk i elegancja, z odrobiną dystansu i lekkości, to efekt, jaki uzyskali pracujący na planie Sebastian Kim, Charles Varenne i Kasia Struss.

Obejrzyj koniecznie w naszej galerii piękne i gorące zdjęcia z Venice Beach!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kasia Struss | Sebastian Kim | Numéro | editorial |

podobne artykuły