Logotyp serwisu lamode.info
ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY DLA HARPER’S BAZAAR AUSTRALIA

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY DLA HARPER’S BAZAAR AUSTRALIA

Zjawiskowa, blondwłosa piękność w najnowszej sesji Simona Uptona dla Harper’s Bazaar wprost zachwyca. Zobaczcie!                

Jest jedną z najpiękniejszych top modelek w branży, najgorętszym Aniołkiem Victoria’s Secret, a jej twarz zdobi najbardziej cenione magazyny o modzie na świecie. Na okładce i w genialnym edytorialu najnowszego, październikowego wydania Harper’s Bazaar Australia zobaczymy nikogo innego jak czarującą,  Rosie Huntington - Whiteley. Pochodząca z Wielkiej Brytanii blondwłosa piękność stanęła przed obiektywem znakomitego Simona Uptona.

 

 

Ta świeża, niesamowicie sensualna sesja po prostu zapiera dech w piersiach. Whiteley sfotografowana w kreacjach o tonacji nude oraz właściwie bez akcesoriów i w bardzo naturalnym makijażu wygląda zjawiskowo. Uwagę przykuwa niesamowicie filigranowa figura Rosie, która po prostu wprowadza w zachwyt, a nie jedną kobietę w kompleksy. Pozując na pięknej plaży modelka prezentuje m.in. kostiumy kąpielowe i letnie stylizacje. Ten edytorial to kwintesencja (niestety!) mijającego już lata. My nie możemy oderwać wzroku od zjawiskowego Aniołka.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i przypomnijcie sobie Wasze letnie, wakacyjne chwile.

 

tagi: Rosie Huntington-Whiteley | Harper's Bazaar Australia | Rosie Huntington-Whiteley okładka | Harper's Bazaar Australia październik 2013 | Simon Upton |

podobne artykuły