PL / EN
ROMEO BECKHAM W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII BURBERRY

ROMEO BECKHAM W ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII BURBERRY

Romeo Beckham został gwiazdą świątecznej kampanii marki Burberry. Zobaczcie zdjęcia! 

Chociaż Boże Narodzenie dopiero za dwa miesiące, marka Burberry już wprowadziła nas w świąteczny klimat. Wszystko za sprawą najnowszej kampanii, której gwiazdą został syn Davida i Victorii BeckamRomeo. Obok Brooklyn’a, to kolejny z podopiecznych państwa Beckham, które stawia swoje pierwsze kroki w modelingu.

 

Kampanię promuje niezwykłe wideo, który jest efektem wizji artystycznej dyrektora kreatywnego marki Burberry, Christophera Bailey. Nie od dziś wiadomo, że projektant nie tylko odpowiada za kolekcje brytyjskiego brandu, ale również mocno angażuje się w promujące je akcje promocyjne. To, jak wyglądają oraz kto jest w nie zaangażowany, pozostaje pod ścisłym nadzorem Brytyjczyka.

 

Ponad 4- minutowy teledysk From London with Love to swoisty spektakl, którego motywem przewodnim jest historia miłosna dwójki młodych ludzi. Opowieść rozgrywa się na deskach teatralnych, a do realizacji zostało zaangażowanych pięćdziesięciu modeli- tancerzy, wśród których pierwszoplanowe role odgrywają Hannah Dodds i Anders Hayward. Kostiumy wykorzystane do tej uroczej sztuki o romansie pięknych londyńczyków, to oczywiście flagowe projekty marki Burberry- trencze, szaliki oraz parasole. Elementem, który przewija się praktycznie przez cały film, jest także mały prezent opatrzony logo Burberry. Jest to symbol, tłumaczący cały proces wręczania sobie świątecznych podarunków - ma on na celu przede wszystkim zbliżanie i nadawanie relacjom międzyludzkim niepowtarzalnego charakteru.

 

Trudno nie wspomnieć również o muzyce wykorzystanej do klipu. Utwór The Way That I Live wykonuje brytyjski artysta Ed Harcourt. Kawałek już od pierwszych sekund bezapelacyjnie wpada w ucho, a ci, którzy włączają wideo tylko po to, by odsłuchać piosenki po raz kolejny, mają możliwość ściągnięcia go na swoje nośniki w sklepie iTunes.

 

Poniżej znajdziecie wideo promujące kampanię oraz zdjęcia, również z backstage’u. Zobaczcie koniecznie! 

 

 

Źródło: youtube.com


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Romeo Beckham | kampania Burberry | świąteczna kampania Burberry | BURBERRY |

podobne artykuły