PL / EN
ROBERT LEWANDOWSKI W KAMPANII VISTULA JESIEŃ ZIMA 2016 – BACKSTAGE

ROBERT LEWANDOWSKI W KAMPANII VISTULA JESIEŃ ZIMA 2016 – BACKSTAGE

Dwa dobra narodowe w jednym kadrze!

O tej kampanii można powiedzieć tyle, że jest połączeniem dwóch dóbr narodowych w jednym ujęciu. Robert Lewandowski (będący pierwszym z nich) pojawia się w obiektywie Mateusza Stankiewicza nie tylko jako kapitan naszej reprezentacji. To także drugi sezon z kolei, gdy genialny piłkarz występuje w roli reprezentanta Vistuli (tego drugiego).

 

"Wizerunek wielkomiejskiego eleganta stworzono za pomocą wysokiej jakości tkanin, zachowanych w stonowanej jesienno-zimowej kolorystyce, za to urozmaiconej nadrukami i żakardowymi wzorami. W dużej mierze kolekcja, w której wystąpił Robert, składa się z klasycznych elementów męskiej garderoby, ale dzięki zastosowaniu zaskakujących rozwiązań krawieckich i wyrafinowanych materiałów staje się nowoczesna" – mówi Wojtek Bednarz, projektant marki.

 

I tak będziemy mogli obejrzeć Roberta w dwóch rodzajach stylizacji: eleganckie zestawy na nowy sezon zbudowane są m.in.z garnituru w kratę, wełnianego płaszcza i smokingowej marynarki odszytej z weluru z atłasowymi klapami, zaś bardziej codzienna odsłona marki opiera się na zestawieniu flanelowej koszuli w kratę z czarnymi dżinsami i skórzaną pikowaną kurtką.

 

Zanim jednak kampania ujrzy światło dzienne, możemy podejrzeć jej koncept i realizację w zakulisowych ujęciach. Niełatwa w realizacji sesja, która przyciągnęła ogromną uwagę przechodniów i fanów piłkarza miała miejsce w centrum Warszawy i trwała jeden dzień.

 

Czy zgodnie z założeniami Vistuli udało się wyjść poza kontekst zawodowy i pokazać Lewandowskiego jako charyzmatycznego mężczyznę, współczesnego dżentelmena o silnie zdefiniowanym stylu i jasnych preferencjach co do swej garderoby  – przekonamy się już wkrótce! 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mateusz Stankiewcz | VISTULA | ROBERT LEWANDOWSKI |

podobne artykuły