PL / EN
ROBERT KUPISZ W ROLI MODELA W SESJI DLA MAGAZYNU K MAG

ROBERT KUPISZ W ROLI MODELA W SESJI DLA MAGAZYNU K MAG

Stylista fryzur, projektant, a także model – czyli Robert Kupisz i jego projekty w sesji dla magazynu K Mag promującej markę Toni&Guy.

Brytyjska marka Toni&Guy ma w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, a także zajmuje się szkoleniami w tym kierunku. Robert Kupisz, dziś uznany stylista fryzur, właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki, natomiast aktualnie zajmuje się głownie projektowaniem swoich kolekcji. Kilka miesięcy temu brand Toni&Guy wszedł również na polski rynek, a jej doradcą wizerunkowym został właśnie polski projektant.

 

Tym razem mamy okazje oglądać nie tylko dzieła projektanta, ale także jego we własnej osobie. Wraz z Zuzanną D., modelką z agencji Model Plus, Robert występuje w sesji dla magazynu K Mag. Zdjęcia wykonane przez Łukasza Ziętka pokazują głównie śliczną modelkę w różnorakich fryzurach ukazujących przy tym możliwości produktowe marki Toni&Guy. Mimo tego, że jest to sesja portretowa widać, że w stylizacjach wykonanych przez Sarę Milczarek, zostały wykorzystane ubrania z kolekcji Roberta Kupisza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Robert Kupisz | Tony&Guy | K Mag | Łukasz Ziętek | Model Plus |

podobne artykuły