PL / EN
ROBERT KUPISZ – KAMPANIA OPERA ZIMA 2015/16

ROBERT KUPISZ – KAMPANIA OPERA ZIMA 2015/16

Zobaczcie najnowszą sesję Marcina Tyszki z uczestnikami programu Top Model!

Robert Kupisz QПШ prezentuje swoją najnowszą kampanię, która promuje kolekcję „Opera” na sezon zima 2015/16 (więcej o linii tutaj). Za obiektywem aparatu stanął Marcin Tyszka, a bohaterami sesji zostali uczestnicy programu „Top Model” - Karolina Pisarek i Andre Whyte.

 

Pragnąłem by kampania miała w sobie magię i tajemnicę. By tak, jak w operze postacie były teatralne, trochę sceniczne, momentami nawet nierealne, ale jednocześnie pełne seksualności i zmysłowości, które charakteryzują moją markę” – powiedział polski projektant.

 

Robert nie bez kozery na twarze swojej sesji wybrał parę z programu „Top Model”. Twórca był gościnnym jurorem w jednym z odcinków reality show, podczas którego uczestnicy wzięli udział w jego pokazie oraz zaprosił Karolinę Pisarek i Andre Whyte do współpracy, a swoją decyzję umotywował: „Wybrałem ich, bo wspólnie tworzą niezwykle zmysłową parę. Karolina jest piękną, delikatną kobietą, a Andre, ze swoją egzotyczną urodą i fizycznością jest w stosunku do niej interesującym kontrastem. Dodatkowo Andre zachwycił mnie swoją osobowością i charakterem. Jest szlachetnym człowiekiem, od którego można się wiele nauczyć. Gdy zobaczyłem Andre i Karolinę razem, stwierdziłem, że tworzą piękny obraz i będą idealni do kampanii kolekcji Opera”.

 

Tajemnicze i sensualne, a jednocześnie mocne ujęcia są autorstwa fotografa Marcina Tyszki, który pracuje z polskim projektantem od lat. „Marcin, ze swoją wrażliwością artystyczną i estetyką, rozumie mnie i moje pomysły w kontekście zarówno zimowej kolekcji Opera, jak i marki QПШ Robert Kupisz. Współpraca z nim to przyjemność i gwarancja wyjątkowego efektu” – wyznał Robert. Uzupełnieniem kampanii jest film, który zrealizował Piotr Krzymowski. Za stylizację odpowiadała Magda Jagnicka, fryzury przygotował Michał Bielecki z Warsaw Creatives, a make up wykonała Marianna Yurkiewicz. Produkcją zajęła się firma Art Works Sp. z o.o. Lubimy!

 

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Robert Kupisz | Robert Kupisz Opera | Robert Kupisz Marcin Tyszka | Robert Kupisz Top Model | Robert Kupisz zima 2015 | Robert Kupisz kampania 2016 |

podobne artykuły