PL / EN
ROBERT KUPISZ CHARYTATYWNIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

ROBERT KUPISZ CHARYTATYWNIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Polski projektant po raz kolejny działa charytatywnie! Ponownie z okazji dnia dziecka Robert Kupisz wspiera fundację „Robinson Crusoe”. Poznajcie szczegóły!

Kto powiedział, że Dzień Dziecka obchodzić mogą tylko najmłodsi? To dobra okazja by nie tylko samemu sobie sprawić prezent, ale jednocześnie wspomóc tych najbardziej potrzebujących. Robert Kupisz już po raz drugi daje nam możliwość połączenia tych dwóch spraw. Po dużym sukcesie ubiegłorocznej akcji ponownie przekazuje 50% ze sprzedaży t-shirtów „Dzień Dziecka by Qπш” dla Fundacji Robinson Crusoe. Poprzednie zyski z akcji pozwoliły na wystartowanie, po dwuletniej przerwie, zajęć Wehikułu Usamodzielnienia w Zawierciu oraz wsparcie programu dla młodzieży z trudnych środowisk, która wkracza w dorosłe życie.

 

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka koszulki dostępne będą w trzech kolorach – czarnym, różowym i khaki, a znajdziecie je w warszawskich butikach projektanta – na ul. Mokotowskiej 48 i w Galerii Mokotów, a także w gdyńskim Centrum Handlowym Klif.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Robert Kupisz | Robert Kupisz charytatywnie | Dzień Dziecka | t-shirty Robert Kupisz | fundacja Robinson Crusoe |

podobne artykuły