PL / EN
COS – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2014

COS – LOOKBOOK KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2014

Jesteście ciekawi, co COS proponuje na sezon jesień zima 2014? Zobaczcie najświeższy lookbook marki!

Podobnie jak w każdej jesienno-zimowej garderobie, tak i w kolekcji dedykowanej temu sezonowi nie może zabraknąć ciepłych okryć wierzchnich, które niezmiennie są bardzo mocną stroną marki COS, która tym razem nie przeprowadza rewolucji, ale eksperymentuje. Pozostając wierna minimalistycznym konstrukcjom, próbuje zachwiać nieco proporcje, w wyniku czego nie ma tutaj mowy o monotonii. Co zatem szwedzki brand zaproponował na sezon jesień zima 2014/2015?

 

W przypadku pań mamy tutaj proste, ciągnące się niemal do kostek płaszcze z rozkloszowanymi rękawami. U panów natomiast propozycją są kurtki „flyersy” z doczepianymi kołnierzami. Klasyczne golfy i swetry wzbogacają „efekty specjalne”. W męskim wydaniu, są to np. dziury na kciuki, co nadaje całości pewną funkcjonalność. Niektóre z projektów sprawiają wrażenie „niedokończonych”, a w kilku przypadkach detal odgrywa kluczową rolę np. w minimalistycznej sukience z odkrytym suwakiem.

 

Kolorystyka projektów harmonicznie dostosowuje się do ich użyteczności. Sporo tutaj typowo jesiennych, ziemistych odcieni. Gdzieniegdzie, zauważymy również przemysłową zieleń, błękit czy klasyczną biel i czerń. Z kolei materiały, to typowe dla projektów COS wysokiej jakości wełna, bawełna, satyna oraz melanżowe faktury.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie propozycje marki.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: COS lookbook | COS lookbook jesień zima 2014 | COS lookbook kolekcji jesień zima 2014 | COS jesień zima 2014 | COS |

podobne artykuły