PL / EN
RIMMEL WALCZY Z BEAUTY HEJTEM – KAMPANIA #IWILLNOTBEDELETED

RIMMEL WALCZY Z BEAUTY HEJTEM – KAMPANIA #IWILLNOTBEDELETED

Marka kosmetyczna zwraca uwagę na problem nienawiści w sieci na tle urody.

Marka RIMMEL rozpoczęła globalną kampanię #iwillnotbedeleted, która porusza ważny temat beauty hejtu – problemu, z którym zmaga się 55 milionów kobiet na całym świecie. Oznacza to, że doświadczyła go co czwarta kobieta, a każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która padła jego ofiarą.


RIMMEL VS. BEAUTY HEJT

Kampania Rimmel #Iwillnotbedeleted przedstawia prawdziwe ludzkie historie i pokazuje, że beauty hejt pojawia się we wszystkich dziedzinach życia; borykają się z nim beauty influencerki, modelki i modele, celebryci oraz zwykli użytkownicy mediów społecznościowych – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Beauty hejt dotyka każdego. Twarzami kampanii zostały nie tylko światowe gwiazdy jak Rita Ora i Cara Delevingne, ale również lokalni influencerzy, a z Polski Ewa Grzelakowska-KostogluRed Lipstick Monster.


RIMMEL: STOP PRZEMOCY W SIECI

W ramach kampanii #Iwillnotbedeleted, Rimmel zainicjuje akcję mającą na celu realne, finansowe wsparcie działalności Telefonu Zaufania 116 111, a jednocześnie szerzenie sprzeciwu przeciwko beauty hejtowi w sieci.

Za każde zdjęcie zamieszczone na Instagramie w dniach 16.11 – 02.12.2018 z hasztagiem #Iwillnotbedeleted i oznaczeniem profilu @rimmellondonpl, którego motywem przewodnim będzie czerwony element makijażu, Rimmel ufunduje jedną konsultację telefoniczną z Telefonem Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.


Poznajcie historie Ambasadorek kampanii Rimmel #iwillnotbedeleted i dołączcie do akcji – więcej na jej temat przeczytacie na rimmellondon.com.pl!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rimmel | kampania | INSTAGRAM |

podobne artykuły