PL / EN
RIHANNA W KAMPANII DIOR „SECRET GARDEN” 2015 - WSZYSTKIE ZDJĘCIA + WIDEO

RIHANNA W KAMPANII DIOR „SECRET GARDEN” 2015 - WSZYSTKIE ZDJĘCIA + WIDEO

Światło dzienne ujrzała właśnie nowa kampania „Secret Garden” 2015 z udziałem Rihanny! Zobaczcie, jak barbadoska artystka wypadła w obiektywie Stevena Kleina. 

Marka Dior oficjalnie zyskała kolejną ambasadorkę! Zgodnie z zapowiedziami, bohaterką najnowszej kampanii „Secret Garden” została Rihanna, a w swoim obiektywie uchwycił ją genialny Steven Klein. Wybór barbadoskiej wokalistki na nową twarz francuskiej marki był dla wielu niemałym zaskoczeniem. Wizerunek Rihanny, która do tej pory pojawiła się już w kampanii Balmain, a ostatnio także w roli dyrektor kreatywnej promuje najnowszą kolekcję Puma, mimo wszystko nie do końca odzwierciedla jednak estetykę Dior.

 

W porównaniu do innych ambasadorek francuskiego brandu - Marion Cotillard, Natalie Portman czy Jennifer Lawrence (aktorka została właśnie twarzą szminek Dior Addict Lipstick), które na zdjęciach promocyjnym zawsze wypadają niezwykle kobieco, subtelnie i naturalnie, w kampanii „Secret Garden” 2015, Rihanna prezentuje się w o wiele bardziej odważnym i drapieżnym wydaniu. Patrząc na zdjęcia Kleina nie trudno zatem odnieść wrażenie, że wokalistkę zaprosił do współpracy nie Raf Simons, a raczej Riccardo Tisci czy John Galliano. Czyżby kampania „Secret Garden” 2015 miała zapoczątkować nowy rozdział w historii francuskiej marki? 

 

Poniżej możecie obejrzeć wideo oraz wszystkie zdjęcia z udziałem Rihanny! 

 

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Dior Secret Garden 2015 | kampania Dior Secret Garden 2015 | Raf Simons | Steven Klein | DIOR | RIHANNA |

podobne artykuły