PL / EN
RELACJA Z CYKLU WARSZTATÓW BUSINESS TALKS FASHION

RELACJA Z CYKLU WARSZTATÓW BUSINESS TALKS FASHION

Cykl warsztatów Business talks Fashion organizowany przez Fashion Management Club już za nami! Zobaczcie fotorelację z wydarzenia.

Od samego początku istnienia portalu LAMODE.INFO wspieramy inicjatywy, które mają na celu edukację w dziedzinie mody. Naturalnie więc jako patron medialny włączyliśmy się w cykl warsztatów organizowanych przez Fashion Management Club, który miał poszerzyć wiedzę uczestników z zakresu tworzenia kolekcji, zarządzania produktem, języku komunikacji z klientem oraz wpływu trendów na definicję, funkcję i rolę Visual Merchanisingu. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, bo i goście dobrani zostali staranie, a ich opinie zdecydowanie warto było poznać. Wśród ekspertów pojawili się m.in. projektantka marki Simple CP - Weronika Pietras, prezes firmy Próchnik - Rafał Bauer oraz Product Manager męskiej linii premium marki Reserved - Radosław Lewoniewski, który poprowadził całe spotkanie.

 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z warsztatów „Business talks Fashion”, które odbyły się w gmachu warszawskiej uczelnii SGH.

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: Business talks Fashion | Fashion Management Club | wykłady | SGH |

podobne artykuły