PL / EN
|URODA| REDAKCJA LAMODE.INFO TESTUJE BALSAM DO SKÓREK I PAZNOKCI X-TREME CARE OD EVELINE COSMETICS

|URODA| REDAKCJA LAMODE.INFO TESTUJE BALSAM DO SKÓREK I PAZNOKCI X-TREME CARE OD EVELINE COSMETICS

Pięć opinii i jeden kosmetyk - przeczytajcie opinie redakcji LAMODE.INFO, która testowała balsam SOS X-Treme Care od marki Eveline Cosmetics.

O pielęgnacji dłoni pisaliśmy Wam już wielokrotnie, a teraz po raz kolejny postanowiliśmy przekonać się, jak może wyglądać to w praktyce. Czy istnieje ratunek dla suchych skórek i jak odzyskać zdrowy wygląd paznokci? Marka Eveline Cosmetics proponuje rozwiązanie - balsam SOS X-Treme Care, który w ciągu ostatnich dni testowała redakcja LAMODE.INFO. Jakie mamy opinie? Przeczytajcie!

 

 

Agata Tanter, CEO i Redaktor Naczelna LAMODE.INFO


Poręczny, zmieści się w każdej kosmetyczce, świetnej jakości i w dodatku do kupienia za stosunkowo niewielką cenę. Do tego przypomina, że o dłonie, które są naszą wizytówką, warto dbać nie tylko zimą i nie tylko po nałożeniu lakieru. Balsam SOS X-Treme Care do skórek i paznokci rzeczywiście przygotowuje je pod manicure, ale także pielęgnuje już po malowaniu. Warto więc zainwestować i stosować regularnie!

 

 

Renata Michowska, Project Manager LAMODE.INFO


Balsam SOS X-Treme Care testuję od dwóch tygodni. Już po kilku pierwszych zastosowaniach zauważyłam, że skórki są bardziej nawilżone i elastyczne. Po tygodniu moje paznokcie nabrały zdrowego wyglądu, odzyskały połysk i przestały się łamać a skórki przestały się zadzierać. Aktualnie stosuję preparat po każdym myciu rąk, wówczas sprawdza się on najlepiej i chroni dłonie przez cały czas.  

 

 

Ismena Dąbrowska, Redaktor Prowadząca LAMODE.INFO


Z olejkiem arganowym zwykle spotykam się przy pielęgnacji włosów czy ciała i zdecydowanie należę do jego fanek. Tym razem jednak wypróbowałam go na przesuszonych skórkach. Jako osoba, która lubi robić manicure w zaciszu własnego domu (lub redakcji J ) z chęcią testuję wszystko, co może ułatwić mi to zadanie. Balsam SOS X-Treme Care do skórek i paznokci rzeczywiście pomaga mi w ich nawilżeniu, a przy tym łatwo się rozprowadza i świetnie pachnie. Gdyby miał większą tubkę czasem mógłby zastępować krem do rąk!

 


Kinga Nowicka, redaktor LAMODE.INFO


Staram się dbać o moje paznokcie, ale niestety bardzo często zdarza mi się borykać z takimi problemami jak właśnie suche i pozadzierane skórki. Produkt Eveline Nail Therapy X- treme Care, który ma radzić sobie z tego typu dolegliwościami z przyjemnością schowałam więc do swojej kosmetyczki. Jest jednak w moim przypadku kosmetyk, który nie daje automatycznego efektu. Trzeba zatem nastawić się na dłuższą kurację i pamiętać o regularnym stosowaniu.

 

 

Kinga Rylska, redaktor LAMODE.INFO i stylistka BoutiqueLaMode.com


Na co dzień na twarz nakładamy wiele kosmetyków robiąc makijaż i dbamy o to by także skóra pod nim była doskonale nawilżona. Tak też powinno być w przypadku paznokci, o które warto zatroszczyć się przed nałożeniem lakieru. Dlatego ostatnio stosuję balsam SOS X-Treme Care do skórek i paznokci, który je doskonale nawilża i odżywia. Warto zacząć pielęgnację od podstaw, bo w niektórych przypadkach nawet najpiękniejszy kolor paznokci nie ukryje naszych zaniedbań.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Eveline | Eveline Cosmetics | balsam SOS X-Treme Care do skórek i paznokci | pielęgnacja | paznokcie | uroda | kosmetyki |

podobne artykuły