PL / EN
RACHEL WEISZ W OBIEKTYWIE ANNIE LEIBOVITZ – NAJNOWSZA KAMPANIA BULGARI

RACHEL WEISZ W OBIEKTYWIE ANNIE LEIBOVITZ – NAJNOWSZA KAMPANIA BULGARI

Piękna aktorka Rachel Weisz, słynna fotograficzka Annie Leibovitz – oto przepis, jaki marka Bulgari zastosowała przy produkcji najnowszej kampanii biżuterii

Najnowsza kolekcja biżuteryjnej marki Bulgari odwołuje się do legendarnej postaci walecznej królowej Starożytnego Egiptu – Kleopatry. Ta postać oraz animalistyczny motyw węża to dwa zmysłowe symbole w zbiorowej wyobraźni, przywołujące na myśl nie tylko pożądanie, ale również moc, tajemnicę i wieczność. Marka Bulgari, zestawiwszy te dwa żywioły w swojej najnowszej kolekcji biżuterii, postanowiła do współpracy zaprosić dwie wyjątkowe kobiety – Annie Leibovitz oraz Rachel Weisz.

 

Uwieczniony i unieruchomiony w kunsztownej, luksusowej biżuterii wąż to także klasyczny motyw, do którego odwołuje się kultowa marka – to właśnie Bulgari stworzyło wyjątkowa biżuterię Elizabeth Taylor, specjalnie na potrzeby filmu Kleopatra z udziałem legendarnej aktorki. Dlatego też to nie kto inny, jak Rachel Weisz, równie utalentowana i piękna Brytyjka, została twarzą tej kampanii. Także wybór Annie Leibovitz nie jest przypadkowy – fotograficzka znana z wyjątkowych sesji oraz wspaniałych kampanii, między innymi dla Louis Vuitton, potrafi w chłodnej prostocie oddać samą esencję marki oraz osobowości.

 

Ciekawi efektów? Zajrzyjcie do galerii!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rachel Weisz | Annie Leibovitz | Bulgari |

podobne artykuły