PL / EN
PREZENTY NA ŚWIĘTA - DLA DZIECKA

PREZENTY NA ŚWIĘTA - DLA DZIECKA

Co najchętniej znalazłaby pod choinką dziewczynka, a co chłopak? Jak wybrać trafiony upominek, by sprawić dziecku radość? Zobaczcie nasze propozycje! 

Które dziecko nie czeka z niecierpliwością na Gwiazdkę? Odpowiedź na to pytanie jest raczej oczywista, jednak problem ze znalezieniem idealnego prezentu już znacznie bardziej skomplikowany. Aby uszczęśliwić nasze pociechy, rodzeństwo czy innych najmłodszych, czasami szybko można się zatracić w zakupowym szaleństwie, towarzyszącym nam zwłaszcza w ostatnich przedświątecznych dniach. Należy jednak pamiętać, że prezent dla dziecka wcale nie musi wiązać się ze sporym kosztem, jeżeli wybierzemy rzecz, która będzie przede miała przede wszystkim uniwersalne zastosowanie. Nie koncentrujmy się wyłącznie na tym, aby najmłodsi mieli radość tylko z samego faktu dostania prezentu, co zazwyczaj mija wraz ze świątecznym okresem. Nastawmy się na to, że powinno to być coś, co będzie kojarzyło się naszym małym bliskim z nami samymi i co przez każdy kolejny dzień roku będzie w miły sposób przypominało im wspólnie spędzone świąteczne chwile. 

 

Ciepły sweter, kapcie lub rękawiczki to idealny przykład upominku, nie tylko idealnie wpisującego się w świąteczno- zimowy klimat, ale może posłużyć jako przydatne uzupełnienie garderoby – zwłaszcza w przypadku starszych dzieci. Każda dziewczynka z pewnością ucieszy się z pięknych kolczyków, a chłopiec z kolorowego zegarka – to przykład prezentów, wiążących się już z większym kosztem, jednak z pewnością stanowiących inwestycję na dłużej, niż jeden sezon. Trafionym prezentem będą również różnego rodzaju gadżety, które niekoniecznie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z rozrywką, jak choćby odtwarzacze mp3/mp4 czy słuchawki. Niemniej trafionym upominkiem powinna być interesująca książka czy film/bajka na dvd. Jeżeli natomiast decydujemy się na zakup zabawek, pamiętajmy o tym, aby miały one formę edukacyjną lub były np. czyimś autorskim projektem, dzięki czemu dziecko będzie miało większą świadomość jego wyjątkowości.

 

Przykładowe propozycje prezentów dla najmłodszych znajdziecie w naszej galerii. Udanych zakupów!  

 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: prezenty na święta | prezenty na święta dla dziecka | święta | prezenty | prezenty świąteczne | prezenty na gwiazdkę | prezenty dla dziecka |

podobne artykuły