PL / EN
RELACJA Z PREMIERY PERFUM BOHOBOCO NO 1

RELACJA Z PREMIERY PERFUM BOHOBOCO NO 1

To było prawdziwe wydarzenie! Redakcja LAMODE.INFO uczestniczyła w premierze perfum No. 1 - pierwszego zapachu polskiej marki Bohoboco, którego twarzą została aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska. Zobaczcie, co zobaczyliśmy i kogo spotkaliśmy.

Każdy z ceniących się światowych domów mody posiada własne perfumy, dlaczego więc nie przenieść by tej tradycji na polski grunt? Z tego założenia wyszli projektanci BohobocoMichał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, którzy postanowili wprowadzić na rynek pierwsze perfumy marki i choć zapach No 1 powstawał aż dwa lata, na prawdę warto było trochę poczekać.

 

 

Jaka jest kobieta Bohoboco i czym pachnie? Pierwszy zapach marki to intrygująca kompozycja czarnego pieprzu, gałki muszkatołowej, białego piżma, drzewa cedrowego i wanilii. Projektanci zaserwowali nam prawdziwy słodko-gorzki miks czerni i bieli, idealny dla nowoczesnych kobiet, które pragną się wyróżnić. Zapach, będący według Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka kwintesencją kobiecości, mogła jedynie reklamować piękna, utalentowana i niezależna kobieta. W tej roli idealnie odnalazła się aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska, która nie tylko została twarzą perfum, lecz także wzięła udział w zniewalającym wizualnie filmie towarzyszącym całości kampanii.

 

Marta Żmuda Trzebiatowska dla Bohobocofot. Bartek Szmigulski

 

„Tu pikanteria czarnego pieprzu łagodnie przeplata się z delikatnością białej wanilii, tworząc całość będącą kwintesencją zmysłowości i magnetyzmu. To woń lekka, a jednocześnie niezwykle tajemnicza.” – spuentował podczas wczorajszej premiery zapachu projektant Bohoboco Kamil Owczarek.

 

 

Poniżej znajdziecie film promujący pierwszy zapach Bohoboco z Martą Żmudą Trzebiatowską w roli głównej oraz nasze zdjęcia z wczorajszej premiery.

 

źródło: youtube.com

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bohoboco | Bohoboco No 1 | Marta Żmuda Trzebiatowska | perufmy |

podobne artykuły