PL / EN
PREMIERA: NOWOŚCI ZEGARKOWE LONGINES

PREMIERA: NOWOŚCI ZEGARKOWE LONGINES

W eleganckiej atmosferze celebrowaliśmy premierę nowości zegarkowych Longines - zobaczcie!

Szwajcarska marka Longines przygotowała prezentację prasową swoich nowości  zegarkowych. W atmosferze elegancji, w gronie przyjaciół marki, celebrowała premierę nowych modeli zegarków dla kobiet i mężczyzn.

Longines: premiera nowych zegarków

Prezentacja zegarków odbyła się we wtorek 22 maja w Apartamencie Pokazowym Park Lane przy Łazienkach Królewskich. W eleganckich wnętrzach Apartamentu zostały zaprezentowane tegoroczne nowości zegarkowe Longines: kolekcje Record, Conquest V.H.P., Hydroconquest, La Grande Clasique i Master Collection. Wszystkie kolekcje łączy charakterystyczna dla marki Longines elegancja, jakość i techniczna doskonałość. Większość modeli jako nowość proponuje szlachetny niebieski kolor, który zagościł na tarczach i paskach zegarków Longines.

marta dyksMarta Dyks na premierze zegarków Longines (fot. materiały prasowe)

Motywem przewodnim wydarzenia było przedstawienie marki Longines i jej zaangażowania w chronometraż sportów jeździeckich, takich jak skoki przez przeszkody czy wyścigi konne. Nie zabrakło akcentów i detali, które promowały znany już slogan marki Longines: Elegance is an attitude.  

Gwiazdy i dziennikarze na prezentacji nowości Longines

Na uroczyste spotkanie przybyli dziennikarze, redaktorzy mody oraz styliści czołowych polskich magazynów, jak również gwiazdy i blogerzy. Wśród nich: Karolina Ferenstein Kraśko, modelka Marta Dyks, Maja Bohosiewicz, aktorka Magdalena Lamparska, blogerka What Anna Wears, blogerka Style On czy właścicielka agencji Avant Małgorzata Leitner.

goscieGoście skupieni wokół nowości zegarkowych szwajcarskiej marki Longines (fot. materiały prasowe)

O wyjątkową atmosferę zadbał dom szampański Veuve Clicquot, który jest synonimem nowoczesnego i spontanicznego stylu życia z przymrużeniem oka. Goście mieli okazję spróbować Veuve Clicqout Brut, w którego bukiecie znajdują się aromaty białych owoców i rodzynek dopełnione nutami wanilii oraz francuskiej brioszki. 

Goście bawili się przy dźwiękach muzyki na żywo oraz częstowali się poczęstunkiem przygotowanym przez warszawską restaurację Merliniego, która od wielu lat rekomendowana jest w przewodniku Michelin.

zegarkiPremiera nowych zegarków Longines (fot. materiały prasowe)

***

Domem marki Longines od 1832 roku jest szwajcarskie miasteczko Saint-Imier. Wysoki poziom zegarmistrzowskiego rzemiosła Longines opiera się na poszanowaniu tradycji, zasad elegancji oraz dążeniu do jak najwyższej wydajności. Longines od pokoleń służy, jako oficjalny chronometrażysta imprez sportowych o randze światowej oraz jest cenionym partnerem międzynarodowych federacji sportowych. Marka jest znana z wyjątkowej elegancji swoich czasomierzy. Longines jest członkiem Swatch Group Ltd., wiodącego producenta zegarków na świecie. Uskrzydlona klepsydra, to emblemat marki obecnej w ponad 150 krajach na całym świecie.

 

 

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Longines | zegarki | kolekcja |

podobne artykuły