PL / EN
PREMIERA KOLEKCJI DRYWASH

PREMIERA KOLEKCJI DRYWASH

19 października styliści i dziennikarze mody spotkali się w warszawskim klubie 35 mm, w Złotych Tarasach, by poznać sportową kolekcję marki Drywash na wiosnę - lato 2011.

19 października styliści i dziennikarze mody spotkali się w warszawskim klubie 35 mm, w Złotych Tarasach, by poznać sportową kolekcję marki Drywash na wiosnę-lato 2011.


Drywash to nowa marka odzieżowa należąca do G.K. Redan, właściciela Top Secret i Troll. Drywash oferuje odzież sportową będącą połączeniem wygody i najnowszych trendów w modzie.

 

Marka jest odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie sportem, zdrowym stylem życia, a także modą na taniec. Kolekcja  została stworzona dla ludzi aktywnych, młodych i ambitnych, którzy przede wszystkim cenią wygląd i swobodę.

 

Drywash jest uzupełnieniem dotychczasowej oferty marek Top Secret i Troll. Unikalność marki – jak twierdzą przedstawiciel e - stanowi wyjątkowy dobór oferty, łączącej sportowy charakter z modnym lookiem. W kolekcji  dominują  tkaniny zapewniające komfort i wygodę. W kolekcji znajdziemy formy zarówno dopasowane (topy, getry, tuniki, lekkie bluzy), jak i luźne, współgrające z ruchami, ciała np. spodnie z obniżonym krokiem czy bluzy, t-shirty w stylu oversize. Ubrania Drywash są wygodne i idealnie nadają się do uprawiania sportów oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Premierowa wiosenna kolekcja pojawi się w sklepach w styczniu 2011. Będzie sprzedawana w sieci Top Secret &  Friends, przez Internet  oraz w sklepach multibrandowych. 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: kolekcja | drywash | Złote Tarasy | wiosna - lato |

podobne artykuły