PL / EN
DOLCE & GABBANA W ŚWIECIE ZAWODOWEGO BOKSU

DOLCE & GABBANA W ŚWIECIE ZAWODOWEGO BOKSU

Dominico Dolce i Stefano Gabbana zaprojektowali sportowe stroje dla drużyny włoskich bokserów.

Domenico Dolce i  Stefano Gabbana zawsze wspierali świat sportu i inspirowali się nim. Do kampanii męskiej bielizny angażowali zawodowych pływaków czy graczy w soccer’a. Teraz zajęli się oficjalnym sponsoringiem, a dokładniej rzecz ujmując zaprojektowali sportowe stroje dla drużyny  włoskich bokserów.

 

„Pierwszy raz sportowcy będą nosić stroje sygnowane naszym nazwiskiem, co jest dla nas zarówno początkiem nowej, ciekawej przygody, jak również i nowym obowiązkiem,” - przyznają projektanci.

 

„Boks jest sportem, który wymaga dyscypliny, odwagi i niesamowitej siły, czyli tego, co najbardziej cenimy, w co wierzymy i próbujemy naśladować w naszej pracy,” - dodają.

 

Bokserzy ubrani w stroje D&G wystąpią na mistrzostwach w boksie zawodowym w Los Angeles, Mexico City, Bostonie, Miami,  Istambule, Mediolanie, Moskwie, Delhi, Pekinie, Astanie, i w Bake. Bądźcie czujni, bo stroje mistrzów będzie można podziwiać na bokserach już od 19 listopada, gdyż to oficjalna data rozpoczęcia igrzysk. Póki co, zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie mały sneek peek.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: bielizna męska | Dolce & Gabbana | sport |

podobne artykuły