PL / EN
POMELLATO – KOLEKCJA 2016

POMELLATO – KOLEKCJA 2016

Poznajcie 4 linie luksusowej marki biżuterii

Poznajcie bliżej luksusową marką biżuteryjną Pomellato i jej obecną kolekcję!

 

Pomellato – biżuteria koneserów i gwiazd

 

Pomellato to włoska marka biżuterii, obecnie będąca częścią grupy Kering, założona w 1967 roku przez Pino Raboliniego. Twórca firmy, będący sukcesorem rodziny złotników, jako pierwszy wprowadził filozofię pret-a-porter do świata jubilerskiego, przypisując tym samym swojej marce silną identyfikację, która w końcu stała się piątą firmą biżuteryjną w Europie. Wytrawni klienci cenią Pomellato za najwyższy kunszt wykonania oraz unikalną kombinację kamieni, kształtów i kolorów. Wśród znanych fanek firmy można wymienić: Jennifer Lawrence, Anne Hathaway, Sandrę Bullock, Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz i Julię Roberts.

 

 

4 LINIE POMELLATO:

 

Pomellato Nudo

 


 

Kultowa już linia Nudo to propozycje promowane pod hasłem „must have”. Na liście biżuteryjnych „niezbędników” znalazły się pierścionki, kolczyki oraz naszyjniki, które zachwycają unikalnymi kolorami i okazałymi kwadratowymi oczkami. Nudo zyskuje w tym roku nowe oblicze za sprawą diamentów, którym towarzyszą białe złoto oraz topazy, ametysty i kwarce cytrynowe.

 

 


Pomellato Capri

 


 

Świeża kobiecość” to podtytuł kolejnej linii inspirowanej naturą włoskiej wyspy Capri. Pierścionki, kolczyki i naszyjniki charakteryzują się nowoczesną nonszalancją i śródziemnomorską energią. Do stworzenia tego zbioru zastosowano szeroką gamę materiałów: ceramikę, turkusy, korale, rubiny, szafiry, ametysty oraz tsavoryty.

 

 

Pomellato Sabbia

 


 

„Sabbia” to z włoskiego piasek. Na pierwszy rzut oka widać bezpośrednie odniesienia do nazwy linii, która paletą kolorów i kształtem nawiązuje do piaszczystych plaż i pustynnych krajobrazów. Neutralne modele są skontrastowane ze skrzącymi się detalami i promowane pod hasłem „new chic”. Owy nowoczesny szyk ma przywoływać na myśl pobudzenie, inwencję oraz połączenie natury z kulturą.

 

 

Pomellato Tango

 


 

Namiętny taniec w stylu glamour to ostatnia propozycja włoskiej marki, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Ekspresyjna biżuteria ma wyrażać mocną osobowość właścicielki i podkreślać jej wewnętrzne piękno. Bransolety, kolczyki, pierścionki i naszyjniki bazują głównie na kształtach łańcucha i koła, a do stworzenia linii wybrano spinele, rubiny, szafiry, akwamaryny, tanzanity, granaty czy szmaragdy.

 

 

Więcej propozycji z kolekcji Pomellato w galerii – zobaczcie! Biżuteria do kupienia w salonie Noble Place w Galerii Mokotów!

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Pomellato | kolekcja | biżuteria |

podobne artykuły