PL / EN
7 POLSKICH MAREK Z JEDWABNYMI KOLEKCJAMI

7 POLSKICH MAREK Z JEDWABNYMI KOLEKCJAMI

Jedwab w wykonaniu polskich marek.

Jedwab to niezwykły materiał, który zachwyca swoimi właściwościami. Wypoczynek i sen na poszewce wykonanej z jedwabiu pozytywnie wpływa na skórę twarzy, zapobiegając odgnieceniom oraz sennym zmarszczkom. Jedwabne scrunchies lub inne akcesoria do włosów nie wyrywają włosów, pozostawiając je gładkie i pełne blasku. Jedwab jest także hipoalergiczny, dlatego bielizna lub wszelkiego rodzaju halki i piżamy nie powodują podrażnień skóry. Co ciekawe, jedwab ma właściwości termoregulacyjne, zimą grzeje, a latem daje przyjemne poczucie chłodzenia.

Mając w pamięci cudowne cechy jedwabiu warto zatem zapoznać się z polskimi markami, które tworzą jedwabne ubrania, dodatki i akcesoria.

LovliSilk

Lovli Silk to idealne połączenie najwyższej jakości tkaniny z ponadczasową formą. Marka nie goni za trendami i sezonami, a stawia na naturalne piękno jedwabiu i kroje, które pozwolą na setki różnych stylizacji. Projekty Lovli Silk inspirowane są stylem największych stolic mody oraz bazują na wieloletnim doświadczeniu właścicieli w branży modowej. Miłość do luksusu jakim jest jedwab i potrzeba dzielenia się tym niezwykłym materiałem z innymi napędzają markę do działania. Dlatego też, aby być jak najbardziej dostępną dla klienta, marka ogranicza łańcuch dostaw do minimum, co zapewnia także jak najbardziej przystępną cenę jedwabiu.

LovliSilk

Moye

MOYE to marka premium specjalizująca się w tworzeniu ubrań, bielizny oraz akcesoriów z naturalnego jedwabiu morwowego. Minimalizm, zmysłowość i nonszalancka prostota królują w projektach MOYE. Główną idea marki jest tworzenie rzeczy ponadczasowych, niewychodzących z mody i idealnie zaprojektowanych. W 2019 roku marka wprowadziła koncept stałej kolekcji, która składa się z bestsellerowych produktów takich jak sukienki na ramiączkach czy komplety bielizny. Do ich grona sukcesywnie dołączają nowe propozycje z kolekcji kapsułowych.

Moye

So Fluffy

So Fluffy to marka powstała we Wrocławiu, która szyje produkty z naturalnego jedwabiu z myślą o kobiecej urodzie i potrzebie pielęgnacji skóry. W asortymencie znajdują się niesamowicie miękkie jedwabne poszewki na poduszki i maski na oczy zapobiegające powstawaniu zmarszczek sennych, a także delikatna, hipoalergiczna bielizna, halki i piżamy. Kierując się zasadą zero waste, So Fluffy nie posiada stanów magazynowych, a produkty szyte są dopiero po złożeniu zamówienia. Dodatkowo, aby ogrniczyć Marka posiada również własną szwalnię, dzięki czemu oferuje możliwość personalizacji wszystkich produktów lub szycie na miarę.

So Fluffy

Reilet

Marka REILET, która powstała w 2020 roku utrzymana jest w duchu nowojorskiego minimalizmu lat 90 tych. Podkreśla to co w modzie najistotniejsze - nieprzemijalność i uniwersalność. REILET zastało założone w odpowiedzi na rosnącą potrzebę świadomego podejścia do mody, zamiast sezonowych kolekcji oferujemy jedną stałą, sukcesywnie uzupełnianą o kolejne modele linię. W kolekcji marki znajdziemy zmysłowe, ponadczasowe fasony, subtelne kroje i doskonałą jakość. Wszystkie projekty REILET powstają w Polsce, w małych, rodzinnych szwalniach z najlepszej jakości włoskiego jedwabiu.

Reilet

Teya

Podstawowym elementem koncepcji marki jest czysty jedwab, który jest synonimem luksusu oraz zmysłowości. Misją Teya Silk jest wnoszenie wyjątkowej delikatności do codziennych rytuałów i nawyków związanych ze snem. Marka jest przyjazna środowisku, etyczna i lokalna. Wszystkie produkty powstają u polskich rzemieślników, którzy przykładają uwagę do każdego detalu i wkładają wiele serca w proces twórczy.

Teya

Veneis

Założeniem twórców marki Veneis jest uświadomienie konsumentom, że tkaniny syntetyczne są nie tylko nieekologicznie, ale też mogą mieć zły wpływ na zdrowie człowieka. Zrównoważona moda i ubrania wykonane z najlepszej jakości naturalnych tkanin – to filozofia Veneis. Wszystko, co znajduje się w asortymencie marki wykonane jest w 100% w Polsce, przez polskich rzemieślników, z materiałów pochodzących od polskich przedsiębiorców.

Veneis

Niektóre produkty tych polskich marek znajdziecie w naszej galerii! Zapraszamy!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: polska moda | tkaniny | marki |

podobne artykuły