PL / EN
POLSKIE DNI MODY W NOWYM JORKU

POLSKIE DNI MODY W NOWYM JORKU

Moda polska rośnie w siłę i umacnia swą pozycję nie tylko na rodzimym rynku. Czy jesteśmy gotowi na ekspansję za oceanem?  

Aleksandra Borowczak - architekt z wykształcenia, z zamiłowania koneser mody, a także założycielka PAFF Polish-American Fashion Foundation, jest inicjatorką Polskich Dni Mody - imprezy towarzyszącej Mercedes Benz Fashion Week, która odbędzie się we wrześniu bieżącego roku. Za jej sprawą Filip Roth, Zofia Chylak, IMA MAD, Pajonk, Anniss, MMC, Anka Letycja Walicka, Wojtek Haratyk, Tomaotomo oraz Bola mają szansę zaprezentować swoje projekty w Nowym Jorku. Gościem specjalnym eventu będzie duet Paprocki&Brzozowski. To, co według pomysłodawczyni tej inicjatywy wyróżnia polska modę i czyni ją atrakcyjną za oceanem, to nie tylko świeżość spojrzenia, ale i dobry projekt. Metka Made in Poland - materiały z lokalnego rynku i produkcja w Polsce - to nasz ogromny zasób oraz wartość, które czynią polską modę wartą inwestycji oraz udostępnienia na rynku amerykańskim.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Moda polska rośnie w siłę i umacnia swą pozycję nie tylko na rodzimym rynku. Czy jesteśmy gotowi na ekspansję za oceanem? |

podobne artykuły