PL / EN
POLSCY BLOGGERZY JADĄ DO GDAŃSKA

POLSCY BLOGGERZY JADĄ DO GDAŃSKA

Pierwsza tego rodzaju konferencja w Polsce.

Ponad 130 blogerów z całej Polski, 20 prelegentów i panelistów oraz przedstawiciele czołowych polskich mediów spotkają się 11 i 12 grudnia w Gdańsku, aby przedyskutować kluczowe zagadnienia związane z komunikacją w internecie.

 

Wolność słowa w internecie, kulturalna i społeczna rola blogów, publicystyka w dobie nowych mediów, współpraca nowych i tradycyjnych mediów – to tylko niektóre z tematów Blog Forum Gdańsk 2010, ogólnopolskiej, interdyscyplinarnej konferencji, która odbędzie się w Gdańsku.

 

Dwudniowe Forum, podzielone na kilka bloków tematycznych, poruszy m.in. takie zagadnienia jak: udział blogosfery w kulturze oraz życiu społecznym, współpraca blogerów z dziennikarzami i pracownikami PR czy wykorzystanie internetu w komunikacji biznesowej. Eksperci i praktycy z różnych dziedzin postarają się wspólnie odpowiedzieć na pytanie, czy blogosfera ma charakter twórczy – inspiruje media tradycyjne do podejmowania nowych tematów, czy też raczej odtwórczo konsumuje treści, które zostały wyprodukowane przez innych. Nie zabraknie zagadnień związanych ze swobodą, jaką nam daje wirtualna rzeczywistość – temat wolności słowa i bezkarności osób publikujących w Internecie jest bowiem wciąż na czasie.

 

Gwiazdami tegorocznej konferencji będą: amerykański analityk cyfrowy, socjolog i futurysta – Brian Solis, Sami Ben Gardhia – tunezyjski blogger monitorujący wolność słowa w sieci oraz Arzu Geybullayeva, jedna z niewielu blogerek w Azerbejdżanie piszących po angielsku. Spośród polskich blogerów udział w gdańskim Forum potwierdzili m.in.: Igor Janke (salon24.pl), Eliza Mórawska (whiteplate.blogspot.com), Kominek (Kominek.in), Artur Kurasiński (AK74.pl), Grzegorz Marczak (Antyweb.pl), Maciej Budzich (blog.mediafun.pl), Natalia Hatalska (hatalska.com) czy Dominik Kaznowski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: blog | konferencja |

podobne artykuły