Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ MODY I AKCESORIÓW ANNY FRANKOWSKIEJ

POKAZ MODY I AKCESORIÓW ANNY FRANKOWSKIEJ

10. czerwca w industrialnych wnętrzach klubu Fabryka w Krakowie odbędzie się pokaz mody i akcesoriów Anny Frankowskiej. Dowiedz się więcej!

W modzie nie tylko odżywają stare dobre trendy, ale potrafi też ona przywrócić do życia dobre kluby - przynajmniej na jedną noc. 10. czerwca, Krakowska Fabryka, której zamknięcie odbiło się szerokim echem, otworzy się na jeszcze jeden szczególny wieczór z okazji pokazu mody i akcesoriów projektantki Anny Frankowskiej.

 

W rok po poprzednim, bardzo entuzjastycznie przyjętym pokazie, Anna Frankowska wraca z kolekcją pret-a-porter będącą  pomostem między symbolami minionych lat a nowoczesnością, wykorzystującą motywy retro – na nadrukach na jej odzieży znajdą się m.in. stare samochody czy legendarny skuter Osa, sfotografowane przez Michała Massę Mąsiora w krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej, zaś bogata linia akcesoriów zawierać będzie torebki, męskie torby, dodatki i zegary wykonane z płyt winylowych i zaplatanych gazet.

 

Specjalnie na to wydarzenie udało się, po raz pierwszy od jej głośnego zamknięcia, udostępnić Klub Fabryka, którego ulubione przez Krakowian industrialne wnętrza zapewnią wyjątkową oprawę dla pokazu oraz afterparty. Całość dopełni muzyka na żywo prezentowana przez znanego już bywalcom Fabryki Kubrick Project oraz wizualizacje przygotowane przez Mateusza Grabowskiego ze zdjęć wykładowcy Warsztatów Sztuki Fotografii, Michała Massy Mąsiora.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/POKAZ ANNY FRANKOWSKIEJ/poster_pokaz_fabryka_10.06_afrankowska.jpgfot. materiały prasowe / pokaz Anny Frankowskiej w klubie Fabryka w Krakowie

tagi: moda polska | event |

podobne artykuły