PL / EN
PODKŁAD KORYGUJĄCY EISENBERG

PODKŁAD KORYGUJĄCY EISENBERG

Trwałość, naturalne składniki, skuteczna ochrona przed promieniami UV i unikalna formuła Trio-MoléculaireEisenberg Paris prezentuje najnowszy podkład korygujący. Dowiedz się więcej!

Eisenberg to luksusowa francuska marka stworzona przez José Eisenberga. Wybitny kreator tworząc nowe produkty łączy najnowsze technologie z nauką z dziedziny kosmetologii. Bazuje on przede wszystkim na opatentowanej przez siebie formule Trio-Moléculaire, występującej w każdym produkcie Eisenberg. Ten sekret sprawia, że kosmetyki mają unikalną jakość i zapewniają widoczne efekty działania.

 

Marka ta opracowała najnowszy, niemal niewidoczny podkład korygujący, który zapewnia naturalny i trwały makijaż dla każdego rodzaju skóry, bez względu na klimat. Kosmetyk jest bogaty w składniki naturalne, zawiera wyciąg ze słodkich migdałów i granatów. Owoce chronią skórę przed szkodliwym wpływem zanieczyszczonego środowiska oraz zapobiegają głównym przyczynom starzenia się skóry. Natomiast słodkie migdały to niemal eliksir młodości słynący z wyjątkowych właściwości odżywczych i nawilżających. Lekki i trwały podkład posiada również filtry UVA i UVB kompleksowo chroniące cerę przed promieniami słonecznymi.

 

Podkład korygujący Eisenberg można kupić w drogeriach Sephora, kosztuje 349 PLN.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: EISENBERG | Niewidoczny podkład korygujący EISENBERG | makijaż |

podobne artykuły