PL / EN
NOWA STRONA INTERNETOWA - DIOR BACKSTAGE MAKEUP

NOWA STRONA INTERNETOWA - DIOR BACKSTAGE MAKEUP

Sekrety pracy profesjonalistów, najnowsze trendy w makijażu, niepowtarzalna atmosfera, moc i energia zza kulis pokazów mody - gdzie możesz doświadczyć tych niezapomnianych wrażeń? Koniecznie przeczytaj!

Od 16 lutego 2012 elegancja i szyk legendarnego domu mody stoi przed Wami otworem, a to za sprawą nowej strony internetowej poświęconej wyłącznie Dior Makeup. Dior-backstage-makeup.com to gwarantowane miejsce w pierwszym rzędzie i wgląd za kulisy wszystkich pokazów Dior.

 

W internetowym magazynie francuski dom mody odkrywa przed światem bogactwo swojej historii. Można tu znaleźć praktycznie wszystko czego tylko dusza zapragnie, od zakulisowych podstaw makijażu i tajników pracy profesjonalnych wizażystów, poprzez odkrywanie limitowanych edycji kosmetyków i najgorętszych odcieni sezonu, aż po interpretacje najnowszych trendów w makijażu i sekretów kreatywności inspirowanych pokazami mody.

 

Na stronie zamieszczono również dużo ciekawych tekstów i najlepszej jakości zdjęcia z pokazów i z backstage oraz instruktażowe filmy wideo, na których profesjonaliści udzielają cennych wskazówek i porad, polecamy!

 

2 lutego 2012 na portalu youtube.com Dior opublikował film, prezentujący najnowszą stronę internetową Dior Backstage Makeup.

 

 

Źródło: www.youtube.com

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: makijaż | backstage | makeup | DIOR |

podobne artykuły