PL / EN
PLAY.WORK.CREATE* - NOWA MARKA NA POLSKIM RYNKU MODOWYM

PLAY.WORK.CREATE* - NOWA MARKA NA POLSKIM RYNKU MODOWYM

Klasyczna forma i oryginalny materiał. Przedstawiamy Wam markę play.work.create*, tworzącą efektowne filcowe torby i dodatki. Dowiedzcie się więcej.

Play.work.create* to wyjątkowa marka wyrabiająca torby i dodatki, którę łączą w sobie współczesne wzornictwo i tradycyjne materiały. Celem projektanta Tomasza Stanko - prawdziwego pasjonata filcu - było stworzenie uniwersalnych akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, które charakteryzowałyby się wyrafinowaną prostotą i klasycznością formy.

 

 

Dlatego też, w ofercie firmy znajdziemy trzy linie filcowych toreb, dostosowanych zarówno do pracy, jak i zabawy. Każdy wyrób play.work.create* stanowi swoiste miniaturowe dzieło sztuki. Ręczne wykonanie, funkcjonalny geometryczny kształt oraz szeroki wachlarz dostępnych modeli w wielu wariantach kolorystycznych sprawiają, że filcowe dodatki polskiej marki zadowolą nawet bardzo zróżnicowaną grupę odbiorców.

 

 

W galerii prezentujemy Wam sesję wizerunkową play.work.create*. Autorką zdjęć jest Oliwka Grochal, a wybrane modele toreb prezentuje Agnieszka Soja.

 

Więcej informacji o play.work.create* znajdziecie na oficjalnej stronie marki.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: play.work.create* | Tomasz Stanko | filcowe torby |

podobne artykuły