PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
Piżamy damskie - jakie wybrać, by odczuwać komfort snu?

Piżamy damskie - jakie wybrać, by odczuwać komfort snu?

Wybieramy wygodne modele i jakościowe składy.

Kobiety zazwyczaj śpią w piżamach. Nic w tym dziwnego - szukamy najwygodniejszych piżam damskich, które nie będą ograniczać naszych ruchów, a przy okazji będą bardzo przyjemne w dotyku. Kobiety nie lubią być ograniczane podczas spania przez niewygodne piżamy, przypadkowo dobrane, dlatego zwracają uwagę na to, co kupują, by każda noc przebiegała w harmonii i idealnej temperaturze.

Piżamy damskie - jakie funkcje użytkowe są najważniejsze?

Piżama damska powinna spełniać odpowiedni funkcje użytkowe. Wiadomym jest, że w ciągu dnia pracujące kobiety, czy też mamy i panie domu w jednym nie mają czasu na odpoczynek. Liczą na niego wieczorem, kiedy to dzieci pójdą już spać, a w domu panuje doskonała cisza. Kąpiel, domowe spa, a później ulubiona piżama. Jednak jaka ona powinna być? Przede wszystkim damskie piżamy powinny charakteryzować się miłym w dotyku materiałem, przyjemnym, który nie pozwoli zmarznąć zimą, ani przegrzać się latem. Takie są właśnie bawełniane piżamy czy satynowe koszule nocne. Nie powinny w żaden sposób krępować ruchów, uniemożliwiać swobodnego przewrócenia się z boku na bok. W przypadku piżamy dedykowanej zimowym nocom, warto zainwestować w górę z długim rękawem oraz dół z długimi nogawkami, które nie pozwolą zmarznąć nawet w najgorsze mrozy.

Piżama damska - dobry skład to podstawa

Wygodne piżamy damskie zapewniają komfort podczas snu. Jednak nie tylko same techniczne aspekty są tutaj ważne. Nocą organizm kobiety pracuje zupełnie inaczej niż w ciągu dnia. Podczas doboru odpowiedniej piżamy do spania warto zwrócić szczególną uwagę na skład. Materiał to dość istotny szczegół, o czym nie powinniśmy zapominać. Damskie piżamy zazwyczaj szyte są z wysokogatunkowych materiałów, które nie tylko zapewniają atrakcyjny wygląd, ale i swobodę ruchów. Przykładem takiej tkaniny jest bawełna, ale nie tylko. Jedwabne piżamy znacznie przewyższają te bawełniane i zapewniają komfortowy sen na długo. 

Fantastyczne piżamy bawełniane i nie tylko!

Niezwykle wygodna piżama to podstawa. Kobieta musi czuć się dobrze, wyglądać dobrze, nic nie może krępować jej ruchów. Tylko w ten sposób będzie w stanie dobrze się wyspać i nabrać energii na kolejny dzień. A wiadomo, że wiele kobiet ma mnóstwo zadań na głowie i muszą wstać w pełni wypoczęte, trzeźwe, gotowe na nowe wyzwania oraz zdobywanie doświadczenia. Piżamy damskie, które zagwarantują Ci wygodę, komfort i wiele więcej warto szukać w sklepach specjalizujących się tylko i wyłącznie w tego typu ubraniach. Przykładem takiego sklepu jest Missisleepy - sklep internetowy specjalizujący się w piżamach oraz wygodnej bieliźnie.

Piżama jednoczęściowa czy dwuczęściowa? A może z długimi spodniami?

Koszulki nocne to rodzaj piżamy idealny na lato. Stanowią bardzo wygodną alternatywę dla spodenek i koszulki, jednak nie każda kobieta lubi ten typ piżam. Dla tych, którym nie pasuje koszulka nocna, dedykowane są komplety. Mogą być krótsze, czyli koszulka z krótkim rękawem oraz spodenki, idealne na lato, jak i dłuższe, bluzka z długim rękawem oraz spodnie z szerokimi nogawkami, świetnie sprawdzające się zimą, nawet kiedy na zewnątrz panują duże mrozy. Piżamy kobiece to zarówno tradycyjne wzory, jak i nieco odważniejsze fasony. Jak wiadomo, kobiety znajdujące się w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych mogą potrzebować różnych piżam. Kobieta w ciąży z pewnością będzie szukać nieco obszerniejszych rozmiarów, które nie będą krępować ruchów, kobiecy nieco starsze zdecydują się zaś na nieco mniej odkryte fasony, idealnie dostosowane do wieku.

 

fot. materiały prasowe

Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: bielizna |

podobne artykuły