PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIKOWANIA - MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013 2014

PIKOWANIA - MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013 2014

Przeszywane tkaniny to jeden z najmodniejszych trendów sezonu jesień zima 13/14. Sprawdźcie, co proponują popularne sieciówki oraz światowi projektanci! 

W tym sezonie zarówno znani projektanci, jak i popularne sieciówki, kuszą całą gamą pikowanych projektów. Jest to absolutny must have tej jesieni! Szukając źródeł inspiracji trendu, zauważamy wpływ lat 90. już XV wieku!  Wtedy to znany malarz Dürer narysował węgierskiego łucznika w pikowanym kaftanie za kolana i tak rozpoczęło się zainteresowanie danym motywem.

 

 

Na światowych wybiegach pojawiały się całe sylwetki z przeszywanych tkanin (m.in. u Calvina Kleina). To wybór dla odważnych i lubiących eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Dla tych, którzy nie są przekonani do total look’ów mamy także dobrą wiadomość. Wystarczy jedna rzecz -  kurtka, torebka albo buty, by dać sygnał, że wiemy, o co chodzi w modzie. Jedno jest pewne - wszystko, co pikowane jest modne!

 

 

Zatem co znajdziemy na sklepowych półkach? Tej jesieni w popularnych sieciówkach i w butikach znanych projektantów, oryginalnych przeszyć możemy szukać m.in. na kurtkach i płaszczykach, torebkach, butach, plecakach, spodniach, a nawet portfelach i marynarkach. Co do koloru, mamy dość spory wybór – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, co udało nam się wyszukać!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: must have | must have jesień zima 2013 2014 | must have pikowania |

podobne artykuły