PL / EN
PIERWSZY ZAPACH MIU MIU

PIERWSZY ZAPACH MIU MIU

To już pewne! Młodsza siostra Prady doczeka się swojego zapachu. Marka Miu Miu podpisała niedawno umowę z Coty Inc.

Po 20 latach istnienia przyszedł czas na milowy krok. Marka Miu Miu oficjalnie wkracza w świat urody i stworzy swój pierwszy zapach! Młodsza siostra Prady znajdzie się tuż obok Balenciagi, Bottega Veneta i Marca Jacobsa w perfumowym portfolio koncernu Coty Inc. Niedawno ogłoszono, że obie strony doszły do porozumienia i pierwszy zapach marki trafi do sprzedaży w 2015 roku.

 

Jak podkreśla Patrizio Bertelli, dyrektor zarządzający Prada Group „to znaczący krok na przód w rozwoju Miu Miu”. Ma także nadzieję, że „cała wiedza jaką posiada Coty oraz mocny charakter marki sprawią, że współpraca zaowocuje globalnym sukcesem i satysfakcją obu stron”.

 

Założycielka Miu Miu, Miuccia Prada od której przezwiska z dzieciństwa wzięła się jej nazwa, na swoim koncie ma już kilka zapachów stworzonych pod szyldem Prady, które obroniły się rzeszą fanów.

 

Jak będzie pachnieć dziewczyna Miu Miu? Jaką nazwę przybierze i jak będzie wyglądać flakon? Na takie szczegóły musimy jeszcze poczekać. My nie możemy się już doczekać!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Miu Miu | zapach Miu Miu | perfumy | Coty | Prada |

podobne artykuły