PL / EN
URODZINY MARKI FLAMING&CO.

URODZINY MARKI FLAMING&CO.

„Niepowtarzalne spotkania nadają życiu sens” – pod takim hasłem marka Flaming & Co. świętować będzie swoje urodziny. Poznajcie szczegóły!

Już 22. października w godzinach 12-17, w niezwykłych wnętrzach Flaming & Restaurant przy ulicy Chopina 5 w Warszawie, odbędzie się impreza z okazji urodzin marki. Wśród licznych atrakcji spodziewać się należy specjalnie przygotowanego menu, zabaw dla dzieci, koncertu na żywo oraz otwarcia zimowego tarasu. Hasło imprezy brzmi "Niepowtarzalne spotkania nadają życiu sens" – z pewnością to w ramach urodzin Flaming&Co. będzie do takich należało.

 

Flaming&Co. to nie tylko sklepy, lecz scenerie, które swoją atmosferą i przytulnym wnętrzem ucieszą oko najbardziej wybrednego gościa. Ambicją właścicieli było stworzenie przestrzeni, która stanie się wyznacznikiem dobrego gustu.

 

Znajdujący się przy ulicy Mokotowskiej 28 salon Flaming&Co. jest pierwszym projektem z portfolio marki. W bliskim sąsiedztwie działa Flaming&Kids przeznaczony dla najmłodszych klientów, a przy ul. Chopina 5 znajduje się Flaming Restaurant, który odzwierciedla lifestyle w kulinarnym wydaniu. Z pewnością urodziny są dobrym pretekstem do tego, aby odwiedzić te miejsca!

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Flaming Restaurant | Flaming & Co | Flaming Kids |

podobne artykuły