Logotyp serwisu lamode.info
PIERWSZA KOLEKCJA SŁYNNEJ POLSKIEJ STYLISTKI MONIKI JARUZELSKIEJ

PIERWSZA KOLEKCJA SŁYNNEJ POLSKIEJ STYLISTKI MONIKI JARUZELSKIEJ

Stylistka Monika Jaruzelska, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży modowej, stworzyła pierwszą kolekcję sygnowaną swoim nazwiskiem. Koniecznie zobaczcie, co proponuje na sezon jesień zima 2011.

Monika Jaruzelska  - stylistka z 20-letnim stażem, założycielka Szkoły Stylu i autorytet w dziedzinie mody, zrobiła kolejny krok w swojej karierze. Zdobyte doświadczenie wykorzystała przy zaprojektowaniu swojej pierwszej kolekcji. Autorka o nowym koncepcie mówi: „Nie chcę tworzyć mody na czerwone dywany i jedynie dla celebrytek. Najważniejsze są dla mnie aktywne zawodowo kobiety, które lubią modę, ale stawiają na prostotę i wygodę stroju. Chcą się czuć luksusowo, ale bez nuworyszowskiej ostentacji. Moja kolekcja ma ułatwić i uprzyjemnić im życie. Te ubrania odmładzają kobiety dojrzałe a młodym dodają klasy”.

 

Potwierdzenie tych słów w pełni odnajdujemy w propozycjach Moniki Jaruzelskiej na sezon jesień zima 2011. Kolekcja to balans pomiędzy najnowszymi trendami, a nieśmiertelną klasyczną elegancją. Kolorystyka oparta jest na palecie beży, szarości oraz czerni, które zawładnęły poszczególnymi modelami zarówno swetrów, płaszczy i kurtek, jak też zimowych akcesoriów. Uzupełnienie stanowią klasyczne jeansy w kolorze navy blue i białe t-shirty.

 

Kolekcję można nabyć w nietypowym sklepie w warszawskim centrum handlowym Klif, który poza tradycyjną funkcją, będzie też pełnił rolę klubu dla kobiet, szkoły stylistów i kameralnego atelier.

tagi: Monika Jaruzelska | trendy jesień zima 2011 | moda polska | kolekcja | stylistka |

podobne artykuły