PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIERWSZA KOLEKCJA MARKI UNIQUENESS

PIERWSZA KOLEKCJA MARKI UNIQUENESS

Alessandra Fachinetti współpracowała już z domami mody Valentino i Gucci, teraz przyszedł czas na nowy projekt - skierowany do szerokiego grona odbiorców. Zobaczcie pierwsze propozycje marki Uniqueness!

Uniqueness to modowy projekt Alessandry Fachinetti i marki Pinko. Włoska projektantka, która w swoim portdolio ma współpracę z takimi gigantami jak Valentino czy Gucci, postanowiła tym razem trafić do szerszego grona odbiorców i zamieszać w branży mody. Kolekcje pozbawione podziałów na poszczególne sezony i dystrybucja online - to dwa główne filary, na których opiera się wizja marki Uniqueness.

 

Pierwsza kolekcja została zaprezentowana 29. września w Paryżu. W propozycjach marki czuć ducha nowoczesności. Spódnice i koszule o lekko zdeformowanych krojach, płaszcze w intensywnych różowych odcieniach, odważne dodatki w postaci rękawiczek w nietypowe printy – to tylko niektóre z modeli, jakie oferuje Uniqueness. Poszczególne z nich są tak przemyślane, aby można było je dowolnie łączyć i wykorzystać zarówno do letnich jak i jesiennych stylizacji. Z pewnością jest to moda dla odważnych i nie bojących się stylistycznych eksperymentów. Jak myślicie czy nowa marka znajdzie swoje grono odbiorców?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Uniqueness | Alessandra Fachinetti | Pinko | kolekcja | marka |

podobne artykuły