PL / EN
PIĘKNA KATIE HOLMES NA OKŁADCE ELLE US

PIĘKNA KATIE HOLMES NA OKŁADCE ELLE US

Znów jest o niej głośno, bo po ponad 6 latach toksycznego małżeństwa powraca. Jeszcze piękniejsza i oby jeszcze silniejsza, Katie na okładce sierpniowego ELLE US. Stęskniliśmy się!

 

Katie Holmes jest obecnie na ustach wszystkich za sprawą głośnego zakończenia małżeństwa z Tomem Cruisem w czasie, którego jej gwiazda zupełnie zgasła. Choć wniosek o rozwód złożyła zaledwie kilka dni temu to jej pogodne zdjęcia krążą już w sieci. Widać, że po ponad 6 latach toksycznego związku wreszcie jest sobą i nie musi już stać w cieniu męża. Powraca w wielkim stylu wolna i jeszcze piękniejsza, bowiem Katie możemy podziwiać obecnie na okładce sierpniowego amerykańskiego wydania ELLE, pierwszej po oficjalnym potwierdzeniu rozstania pary. W nowej fryzurze, zadbana i odważnie pozująca aktorka w sesji autorstwa Cartera Smitha wystylizowana została przez Joe Zee. Umiejętnie acz ze smakiem została ukazana jej sexowna strona zupełnie niewidoczna i zapomniana w czasie małżeństwa. Pamiętacie jej zdjęcia gdzie zaniedbana, zmęczona i smutna podążała za swoim wkrótce już byłym mężem? Trzymamy za nią kciuki żeby więcej było zdjęć takich jak z okładki ELLE.

To nie koniec dobrych wiadomości, bo marka odzieżowa Katie Holmes i Jeanne Yang, Holmes&Yang zaprezentuje swoją kolekcję po raz pierwszy na wrześniowym New York Fashion Week!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Katie Holmes | Tom Cruise | Elle US |

podobne artykuły