PL / EN
ANJA RUBIK W KAMPANII PATRIZIA PEPE NA JESIEŃ ZIMĘ 2012/2013

ANJA RUBIK W KAMPANII PATRIZIA PEPE NA JESIEŃ ZIMĘ 2012/2013

Szybkie auta, luksusowe futra, błyskotki i wciąż niezwalniająca tempa pracy polska top modelka Anja Rubik. Najnowsza kampania kolekcji Patrizii Pepe na przyszły sezon pachnie luksusem i nielegalnymi wyścigami!

 

Polska top modelka Anja Rubik w tym sezonie nie może narzekać na brak zajęć. Wciąż możemy podziwiać ją w nowych kampaniach i na wybiegach najlepszych projektantów. W dodatku nie wychodzi z formy! Zagościła, bowiem w najnowszej kampanii Patriazii Pepe na jesień zimę 2012/2013, gdzie stanęła przed obiektywem duetu Mert&Marcus. Sesja promująca produkty na kolejny sezon jest niezwykle luksusowa. Modelka pozuje z drogimi samochodami ubrana w futra, błyszczące sukienki i z kapeluszem na głowie. Klimat przypomina trochę atmosferę ekskluzywnych, acz nielegalnych wyścigów samochodowych. Anja po raz kolejny udowadnia, że numer 3 światowego rankingu models.com to dla niej stanowczo za mało.

 

Zobaczcie całą kampanię wciąż zachwycającej Anji.        

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Patrizia Pepe | trendy jesień zima 2012/13 | polska top modelka | kampania jesień zima 2012/13 Patrizia Pepe | Anja Rubik |

podobne artykuły