PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PHARELL WILLIAMS DLA GQ STYLE UK JESIEŃ ZIMA 2013/2014

PHARELL WILLIAMS DLA GQ STYLE UK JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Jak stworzyć idealny, jesienny zestaw inspirowany stylizacją Pharrell'a? Zobaczcie najnowsze trendy według słynnego rapera, pozującego przed obiektywem genialnego Terry’ego Richardsona dla GQ.

Producent muzyczny i raper Pharrell Williams często gości w rubrykach najlepiej ubranych panów. Jego styl to godny uwagi miks klasyki oraz elegancji i sportowego casual'u w zestawieniu z niebanalnymi akcesoriami. Garniturowa kamizelka w połączeniu z krawatem lub szalikiem może wyglądać bardzo klasycznie, jednak gdy połączy się ją z jeansami i sportowym zegarkiem zupełnie zmienia swoje oblicze. Pharrell to mistrz przekuwania elegancji w niebanalne zestawy.

 

 

Stawia na basic, który zawsze czymś „podrasowuje”, a przy tym jest wierny swoim korzeniom – street style. Czerwona raperska czapka plus grube, kujońskie oprawki i sneakersy na nogach – to nieodzowne akcesoria piosenkarza. Świetnie potrafi też łączyć ze sobą warstwy np. graficzny, kolorowy t-shirt idzie u niego w parze z luźnym kardiganem, a biała koszula i muszka z wełnianym blezerem. Zawsze doskonale zorientowany w tym „co piszczy w modzie”, rzadko popełnia błędy w dobieraniu garderoby, kolorów i krojów. To co ma na sobie, doskonale odzwierciedla jego osobowość.

 

 

Taki właśnie styl Pharell’a docenili redaktorzy brytyjskiej edycji GQ STYLE UK i zaprosili rapera do udziału w sesji zatytułowanej „Features Style”, gdzie pozując przed obiektywem genialnego Terry’ego Richardsona prezentuje najnowsze trendy. I nie dziwi nas już wcale połączenie ekstrawanckiego futra z full capem. W końcu moda nie zna granic!

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jaki miks stylizacji przyszykował tym razem dla nas Pharell Williams w najnowszym wydaniu GQ STYLE UK Magazine.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Pharell Williams | Terry Richardson | GQ Style UK | GQ STYLE UK F/W 13.14 | Pharell Williams styl |

podobne artykuły