PL / EN
PERŁY W NOWOCZESNYM WYDANIU - TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

PERŁY W NOWOCZESNYM WYDANIU - TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

Tym razem nosimy je nie tylko w postaci biżuterii, ale również na płaszczach i skórzanych butach.

W tym sezonie wypełniają nie tylko nasze szkatułki, ale i garderobę. Noszą je zarówno miłośniczki elegancji i klasyki, jak i rockowych klimatów, bo perły idą z duchem czasów. 

PERŁY: ULUBIONA BIŻUTERIA COCO CHANEL

Odkąd Coco Chanel wypromowała je w XX wieku, perły zaczęły być postrzegane jako biżuteria korespondująca z wizerunkiem aktywnej zawodowo kobiety. Od tej pory mogły być naturalne, ale i sztuczne, zdobiące szlachetne suknie na wieczór i tweedowe garsonki na dzień. Występowały w postaci klipsów, sznurów pereł, jak i okazałych broszek.

POLECAMY: PERŁY SYMBOL PONADCZASOWEJ ELEGANCJI

Aksamitna czapka z perłami

PERŁY W STYLIZACJI: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

Jesienią i zimą 2018/19 królują perły w nowoczesnej formie. Nie są już one kojarzone wyłącznie z klasycznymi elementami biżuterii, zarezerwowanej tylko na ważne wyjścia. Ten ponadczasowy akcent staje się wszechstronny i funkcjonalny, bo występuje na okryciach wierzchnich, spodniach, butach oraz torebkach. Perły mogą nosić kobiety w każdym wieku, niezależnie od tego czy są minimalistkami czy cechuje je ekstrawagancja.

W tym roku zdobią zamszowe botki, skórzane buty w motocyklowym stylu oraz cieliste szpilki. Czasem występują solo w postaci detalu ulokowanego przy obcasie, innym razem obsypują tiulową sukienkę na Sylwestra. Jednym z nowoczesnych sposobów na noszenie pereł, jest przyszycie ich do kołnierza płaszcza czy nogawek dzwonów. Szlachetne ozdoby, podobnie jak w ubiegłym roku, dekorują ciepłe kardigany i dżinsowe kurtki. Perły nosimy także w postaci biżuterii na butach oraz w formie szerokich bransoletek czy pierścionków noszonych po kilka naraz.

W galerii prezentujemy perły w nowoczesnym stylu, które możecie nosić jako element stroju, jak i kolczyków czy innych ozdób wykonanych ze złota, srebra bądź metalu.

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: jesień zima 2018/2019 | historia mody | TRENDY |

podobne artykuły